Šis 4.1 MT (115 hp) variklis buvo montuojamas 2 generation [2-й Restyling] Coupe 2-doors kėbule, kuris Chevrolet buvo gaminamas nuo 1978m. iki 1981m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 14 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Kuro sąnaudos mieste, 100km | 18.2litre |
|---|---|
| Kuro sąnaudos užmiestyje, 100km | 9.7litre |
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 14.6litre |
| Degalų bako talpa | 79.5litre |
| Su pilnu degalų baku įveikiamas atstumas | from 440 to 820km |
| Kuras | 92 RON |
| Maksimalus greitis | 180km/h |
| Įsibėgėjimas iki 100km/h | 13.8second |
| Tūris / talpa | 4097cm3 |
|---|---|
| Variklio galia | 115bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | to 3 800RPM |
| Sukimo momentas | 271Nm |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 1600RPM |
| Variklio tipas | Benzinas |
| Cilindrų išdėstymas | Linijoje |
| Įpurškimas | Carburetor |
| Cilindrų skaičius | 6 |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 2 |
| Cilindro skersmuo | 98.4mm |
| Stūmoklio eiga | 89.6mm |
| Pavarų dėžė | Mechaninė |
|---|---|
| Pavarų skaičius | 3 |
| Varantieji ratai | Galiniai varantieji ratai |
| Apsisukimo spindulys | 12.25m |
| Sėdimųjų vietų skaičius | 5 |
|---|---|
| Ilgis | 4963mm |
| Plotis | 1890mm |
| Aukštis | 1250mm |
| Važiuoklės bazė | 2743mm |
| Priekinė ašis | 1557mm |
| Galinė ašis | 1524mm |
| Prošvaisa | 120mm |
| Nepakrauto automobilio svoris | 1540kg |
| Min. bagažinės talpa | 181litre |
| Maks. bagažinės talpa | 181litre |
| Kėbulas | Kupė |
| Priekinė važiuoklė | Independent, Multi wishbone, Dampers, Spring |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Multi wishbone, Trailing arms, Stabilizer bar |
| Priekiniai stabdžiai | Diskai |
| Galiniai stabdžiai | Būgnai |
| Miestas | 21.8 litrai / 100km |
|---|---|
| Užmiestis | 11.6 litrai / 100km |
| Vidurkis | 17.5 litrai / 100km |
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.