Šis 5.0 MT (205 hp) variklis buvo montuojamas 3 generation [2-й Restyling] Coupe 2-doors kėbule, kuris Chevrolet buvo gaminamas nuo 1991m. iki 1992m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 6 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Prošvaisa | 148mm |
|---|---|
| Sėdimųjų vietų skaičius | 4 |
| Kėbulas | Kupė |
| Plotis | 1840mm |
| Ilgis | 4891mm |
| Aukštis | 1279mm |
| Važiuoklės bazė | 2566mm |
| Priekinė ašis | 1525mm |
| Galinė ašis | 1548mm |
| Nepakrauto automobilio svoris | 1428kg |
| Min. bagažinės talpa | 350litre |
| Maks. bagažinės talpa | 350litre |
| Variklio tipas | Benzinas |
|---|---|
| Tūris / talpa | 4998cm3 |
| Variklio galia | 205bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | to 4 200RPM |
| Sukimo momentas | 285Nm |
| Įpurškimas | Daugiataškis įpurškimas |
| Cilindrų išdėstymas | V-type |
| Cilindrų skaičius | 8 |
| Cilindro skersmuo | 94.92mm |
| Stūmoklio eiga | 88.39mm |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 2 |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 3200RPM |
| Kuras | 92 RON |
|---|---|
| Maksimalus greitis | 235km/h |
| Kuro sąnaudos mieste, 100km | 17.6litre |
| Kuro sąnaudos užmiestyje, 100km | 9.9litre |
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 14.5litre |
| Degalų bako talpa | 58.7litre |
| Su pilnu degalų baku įveikiamas atstumas | from 330 to 590km |
| Įsibėgėjimas iki 100km/h | 7.7second |
| Pavarų dėžė | Mechaninė |
|---|---|
| Pavarų skaičius | 5 |
| Varantieji ratai | Galiniai varantieji ratai |
| Apsisukimo spindulys | 12.59m |
| Priekinė važiuoklė | Independent, MacPherson Struts, Dampers, Spring, Stabilizer bar |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Independent, Double wishbone, Spring, Stabilizer bar |
| Priekiniai stabdžiai | Diskai |
| Galiniai stabdžiai | Būgnai |
| Miestas | 21.1 litrai / 100km |
|---|---|
| Užmiestis | 11.9 litrai / 100km |
| Vidurkis | 17.4 litrai / 100km |
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.