Šis 5.7 MT (305 hp) variklis buvo montuojamas 4 generation [Restyling] Z28 coupe 2-doors kėbule, kuris Chevrolet buvo gaminamas nuo 1998m. iki 2002m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 5 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Kuro sąnaudos mieste, 100km | 21.6litre |
|---|---|
| Kuro sąnaudos užmiestyje, 100km | 11.1litre |
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 17litre |
| Degalų bako talpa | 58.6litre |
| Su pilnu degalų baku įveikiamas atstumas | from 270 to 530km |
| Kuras | 92 RON |
| Maksimalus greitis | 266km/h |
| Įsibėgėjimas iki 100km/h | 5.8second |
| Tūris / talpa | 5735cm3 |
|---|---|
| Variklio galia | 305bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | to 5 200RPM |
| Sukimo momentas | 454Nm |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 4000RPM |
| Variklio tipas | Benzinas |
| Cilindrų išdėstymas | V-type |
| Įpurškimas | Daugiataškis įpurškimas |
| Cilindrų skaičius | 8 |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 2 |
| Cilindro skersmuo | 101.6mm |
| Stūmoklio eiga | 88.4mm |
| Pavarų dėžė | Mechaninė |
|---|---|
| Pavarų skaičius | 6 |
| Varantieji ratai | Galiniai varantieji ratai |
| Apsisukimo spindulys | 12.59m |
| Sėdimųjų vietų skaičius | 4 |
|---|---|
| Ilgis | 4908mm |
| Plotis | 1883mm |
| Aukštis | 1303mm |
| Važiuoklės bazė | 2566mm |
| Priekinė ašis | 1542mm |
| Galinė ašis | 1540mm |
| Prošvaisa | 117mm |
| Nepakrauto automobilio svoris | 1491kg |
| Min. bagažinės talpa | 366litre |
| Maks. bagažinės talpa | 930litre |
| Kėbulas | Kupė |
| Priekinė važiuoklė | Independent, MacPherson Struts, Dampers, Spring, Stabilizer bar |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Independent, Double wishbone, Spring, Stabilizer bar |
| Priekiniai stabdžiai | Diskai |
| Galiniai stabdžiai | Būgnai |
| Miestas | 25.9 litrai / 100km |
|---|---|
| Užmiestis | 13.3 litrai / 100km |
| Vidurkis | 20.4 litrai / 100km |
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.