Šis 5.7 D 3AT 2 seat (105 hp) variklis buvo montuojamas 3 generation [Restyling] Universalas kėbule, kuris Chevrolet buvo gaminamas nuo 1980m. iki 1985m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 12 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 15.1litre |
|---|---|
| Degalų bako talpa | 83.3litre |
| Kuras | Dyzelinas |
| Maksimalus greitis | 140km/h |
| Įsibėgėjimas iki 100km/h | 22.6second |
| Tūris / talpa | 5737cm3 |
|---|---|
| Variklio galia | 105bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | to 3 200RPM |
| Sukimo momentas | 278Nm |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 1600RPM |
| Variklio tipas | Dyzelinas |
| Cilindrų išdėstymas | V-type |
| Įpurškimas | Daugiataškis įpurškimas |
| Cilindrų skaičius | 8 |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 2 |
| Cilindro skersmuo | 103.8mm |
| Stūmoklio eiga | 85.98mm |
| Pavarų dėžė | Automatinė |
|---|---|
| Pavarų skaičius | 3 |
| Varantieji ratai | Galiniai varantieji ratai |
| Apsisukimo spindulys | 13.8m |
| Sėdimųjų vietų skaičius | 6 |
|---|---|
| Ilgis | 5464mm |
| Plotis | 2014mm |
| Aukštis | 1467mm |
| Važiuoklės bazė | 2945mm |
| Priekinė ašis | 1578mm |
| Galinė ašis | 1628mm |
| Prošvaisa | 153mm |
| Nepakrauto automobilio svoris | 1959kg |
| Min. bagažinės talpa | 2488litre |
| Maks. bagažinės talpa | 2488litre |
| Kėbulas | Universalas |
| Priekinė važiuoklė | Double wishbone |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Multi wishbone |
| Priekiniai stabdžiai | Diskai |
| Galiniai stabdžiai | Būgnai |
| Vidurkis | 17.4 litrai / 100km |
|---|
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.