Šis 2.5 Turbo Hydra-Matic (90 hp) variklis buvo montuojamas 1 generation Sedanas kėbule, kuris Chevrolet buvo gaminamas nuo 1981m. iki 1983m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 4 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Kuro sąnaudos mieste, 100km | 9.4litre |
|---|---|
| Kuro sąnaudos užmiestyje, 100km | 5.9litre |
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 7.8litre |
| Degalų bako talpa | 59.4litre |
| Su pilnu degalų baku įveikiamas atstumas | from 630 to 1 010km |
| Kuras | 92 RON |
| Tūris / talpa | 2474cm3 |
|---|---|
| Variklio galia | 90bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | to 4 000RPM |
| Sukimo momentas | 179Nm |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 2800RPM |
| Variklio tipas | Benzinas |
| Cilindrų išdėstymas | Linijoje |
| Įpurškimas | Daugiataškis įpurškimas |
| Ar yra interkūleris | Yra |
| Cilindrų skaičius | 4 |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 2 |
| Cilindro skersmuo | 101.6mm |
| Stūmoklio eiga | 76.2mm |
| Pavarų dėžė | Automatinė |
|---|---|
| Pavarų skaičius | 3 |
| Varantieji ratai | Priekiniai varantieji ratai |
| Apsisukimo spindulys | 12.2m |
| Sėdimųjų vietų skaičius | 5 |
|---|---|
| Ilgis | 4783mm |
| Plotis | 1722mm |
| Aukštis | 1365mm |
| Važiuoklės bazė | 2664mm |
| Priekinė ašis | 1491mm |
| Galinė ašis | 1448mm |
| Prošvaisa | 134mm |
| Nepakrauto automobilio svoris | 1239.6kg |
| Min. bagažinės talpa | 460litre |
| Maks. bagažinės talpa | 460litre |
| Priekinės/galinės ašies apkrova | 771.5/468.1kg |
| Kėbulas | Sedanas |
| Priekinė važiuoklė | MacPherson Struts, Stabilizer bar |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Trailing arms |
| Priekiniai stabdžiai | Diskai |
| Galiniai stabdžiai | Būgnai |
| Miestas | 11.3 litrai / 100km |
|---|---|
| Užmiestis | 7.1 litrai / 100km |
| Vidurkis | 9.4 litrai / 100km |
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.