Šis 3.8 Synchromesh (140 hp) variklis buvo montuojamas 1 generation [2-й Restyling] Sedanas (4 durų) kėbule, kuris Chevrolet buvo gaminamas nuo 1966m. iki m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 16 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Kuro sąnaudos mieste, 100km | 18litre |
|---|---|
| Kuro sąnaudos užmiestyje, 100km | 11.1litre |
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 15.5litre |
| Degalų bako talpa | 76litre |
| Su pilnu degalų baku įveikiamas atstumas | from 420 to 680km |
| Kuras | 92 RON |
| Maksimalus greitis | 161km/h |
| Įsibėgėjimas iki 100km/h | 13second |
| Tūris / talpa | 3769cm3 |
|---|---|
| Variklio galia | 140bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | from 4 400RPM |
| Sukimo momentas | 298Nm |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 1600RPM |
| Variklio tipas | Benzinas |
| Cilindrų išdėstymas | Linijoje |
| Įpurškimas | Carburetor |
| Cilindrų skaičius | 6 |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 2 |
| Cilindro skersmuo | 98.42mm |
| Stūmoklio eiga | 82.55mm |
| Pavarų dėžė | Mechaninė |
|---|---|
| Pavarų skaičius | 3 |
| Varantieji ratai | Galiniai varantieji ratai |
| Apsisukimo spindulys | 13.14m |
| Sėdimųjų vietų skaičius | 6 |
|---|---|
| Ilgis | 5004mm |
| Plotis | 1905mm |
| Aukštis | 1374mm |
| Važiuoklės bazė | 2921mm |
| Priekinė ašis | 1473mm |
| Galinė ašis | 1473mm |
| Prošvaisa | 104mm |
| Min. bagažinės talpa | 484litre |
| Maks. bagažinės talpa | 484litre |
| Kėbulas | Sedanas |
| Priekinė važiuoklė | Independent, Lever, Dampers, Spring, Stabilizer bar |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Multi wishbone, Dampers, Spring |
| Priekiniai stabdžiai | Būgnai |
| Galiniai stabdžiai | Būgnai |
| Miestas | 21.6 litrai / 100km |
|---|---|
| Užmiestis | 13.3 litrai / 100km |
| Vidurkis | 18.6 litrai / 100km |
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.