Šis 4.1 MT (110 hp) variklis buvo montuojamas 3 generation [4-й Restyling] Classic coupe 2-doors kėbule, kuris Chevrolet buvo gaminamas nuo 1977m. iki m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 6 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Kuro sąnaudos mieste, 100km | 18litre |
|---|---|
| Kuro sąnaudos užmiestyje, 100km | 10.4litre |
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 15.1litre |
| Degalų bako talpa | 83litre |
| Su pilnu degalų baku įveikiamas atstumas | from 460 to 800km |
| Kuras | 92 RON |
| Maksimalus greitis | 165km/h |
| Įsibėgėjimas iki 100km/h | 15.8second |
| Tūris / talpa | 4097cm3 |
|---|---|
| Variklio galia | 110bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | from 3 800RPM |
| Sukimo momentas | 264Nm |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 1600RPM |
| Variklio tipas | Benzinas |
| Cilindrų išdėstymas | Linijoje |
| Įpurškimas | Carburetor |
| Cilindrų skaičius | 6 |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 2 |
| Cilindro skersmuo | 98.42mm |
| Stūmoklio eiga | 89.66mm |
| Pavarų dėžė | Mechaninė |
|---|---|
| Pavarų skaičius | 3 |
| Varantieji ratai | Galiniai varantieji ratai |
| Apsisukimo spindulys | 13m |
| Sėdimųjų vietų skaičius | 6 |
|---|---|
| Ilgis | 5225mm |
| Plotis | 1963mm |
| Aukštis | 1356mm |
| Važiuoklės bazė | 2845mm |
| Priekinė ašis | 1562mm |
| Galinė ašis | 1542mm |
| Prošvaisa | 137mm |
| Nepakrauto automobilio svoris | 1685kg |
| Min. bagažinės talpa | 411litre |
| Maks. bagažinės talpa | 411litre |
| Kėbulas | Kupė |
| Priekinė važiuoklė | Independent, Lever, Dampers, Spring, Stabilizer bar |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Multi wishbone, Trailing arms, Stabilizer bar |
| Priekiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Galiniai stabdžiai | Būgnai |
| Miestas | 21.6 litrai / 100km |
|---|---|
| Užmiestis | 12.5 litrai / 100km |
| Vidurkis | 18.1 litrai / 100km |
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.