Šis 4.8 AT 2500 (279 hp) variklis buvo montuojamas 1 generation [Restyling] Minibus kėbule, kuris Chevrolet buvo gaminamas nuo 2003m. iki 2017m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 23 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Kuro sąnaudos mieste, 100km | 16.8litre |
|---|---|
| Kuro sąnaudos užmiestyje, 100km | 13.1litre |
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 14.7litre |
| Degalų bako talpa | 117litre |
| Su pilnu degalų baku įveikiamas atstumas | from 700 to 890km |
| Kuras | 95 RON |
| Maksimalus greitis | 182km/h |
| Įsibėgėjimas iki 100km/h | 11.8second |
| Tūris / talpa | 4806cm3 |
|---|---|
| Variklio galia | 279bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | to 5 200RPM |
| Sukimo momentas | 393Nm |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 4000RPM |
| Variklio tipas | Benzinas |
| Cilindrų išdėstymas | V-type |
| Įpurškimas | Daugiataškis įpurškimas |
| Ar yra interkūleris | Yra |
| Cilindrų skaičius | 8 |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 2 |
| Cilindro skersmuo | 96mm |
| Stūmoklio eiga | 83mm |
| Pavarų dėžė | Automatinė |
|---|---|
| Pavarų skaičius | 4 |
| Varantieji ratai | Galiniai varantieji ratai |
| Apsisukimo spindulys | 14.8m |
| Sėdimųjų vietų skaičius | 812 |
|---|---|
| Ilgis | 5692mm |
| Plotis | 2017mm |
| Aukštis | 2083mm |
| Važiuoklės bazė | 3429mm |
| Priekinė ašis | 1721mm |
| Galinė ašis | 1721mm |
| Prošvaisa | 203mm |
| Nepakrauto automobilio svoris | 2561kg |
| Pakrauto automobilio svoris | 3901kg |
| Tūris / talpa | 1340kg |
| Kėbulas | Minibus |
| Priekinė važiuoklė | Helical springs |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Spring |
| Priekiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Galiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Miestas | 20.2 litrai / 100km |
|---|---|
| Užmiestis | 15.7 litrai / 100km |
| Vidurkis | 17.6 litrai / 100km |
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.