Šis 2.4 Ecotec AT (175 hp) variklis buvo montuojamas 1 generation Universalas (5 durų) kėbule, kuris Chevrolet buvo gaminamas nuo 2006m. iki 2011m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 11 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Kuro sąnaudos mieste, 100km | 11.2litre |
|---|---|
| Kuro sąnaudos užmiestyje, 100km | 8.4litre |
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 10.2litre |
| Degalų bako talpa | 49litre |
| Su pilnu degalų baku įveikiamas atstumas | from 440 to 580km |
| Kuras | Benzinas |
| Tūris / talpa | 2384cm3 |
|---|---|
| Variklio galia | 175bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | to 6 200RPM |
| Sukimo momentas | 228Nm |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 5000RPM |
| Variklio tipas | Benzinas |
| Cilindrų išdėstymas | Linijoje |
| Įpurškimas | Daugiataškis įpurškimas |
| Cilindrų skaičius | 4 |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 4 |
| Cilindro skersmuo | 88mm |
| Stūmoklio eiga | 98mm |
| Pavarų dėžė | Automatinė |
|---|---|
| Pavarų skaičius | 4 |
| Varantieji ratai | Priekiniai varantieji ratai |
| Apsisukimo spindulys | 11.5m |
| Sėdimųjų vietų skaičius | 5 |
|---|---|
| Ilgis | 4475mm |
| Plotis | 1757mm |
| Aukštis | 1657mm |
| Važiuoklės bazė | 2628mm |
| Priekinė ašis | 1492mm |
| Galinė ašis | 1492mm |
| Prošvaisa | 159mm |
| Nepakrauto automobilio svoris | 1455kg |
| Pakrauto automobilio svoris | 1893kg |
| Tūris / talpa | 384kg |
| Min. bagažinės talpa | 1575litre |
| Maks. bagažinės talpa | 1787litre |
| Permitted road-train weight | 2346kg |
| Kėbulas | Universalas |
| Priekinė važiuoklė | Independent, MacPherson Struts, Stabilizer bar |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Torsion beam, Stabilizer bar |
| Priekiniai stabdžiai | Diskai |
| Galiniai stabdžiai | Būgnai |
| Miestas | 13.4 litrai / 100km |
|---|---|
| Užmiestis | 10.1 litrai / 100km |
| Vidurkis | 12.2 litrai / 100km |
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.