Šis 2.4 Ecotec AT (185 hp) variklis buvo montuojamas 10 generation Sedanas kėbule, kuris Chevrolet buvo gaminamas nuo 2014m. iki 2017m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 2 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Degalų bako talpa | 60litre |
|---|---|
| Įsibėgėjimas iki 100km/h | 8.5second |
| Maksimalus greitis | 227km/h |
| Kuras | 92 RON |
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 6.9litre |
| Kuro sąnaudos užmiestyje, 100km | 4.9litre |
| Kuro sąnaudos mieste, 100km | 8.1litre |
| Su pilnu degalų baku įveikiamas atstumas | from 740 to 1 220km |
| Sukimo momentas | 233Nm |
|---|---|
| Apsukos maks. galiai pasiekti | to 6 700RPM |
| Variklio galia | 185bhp |
| Tūris / talpa | 2384cm3 |
| Variklio tipas | Hibridas |
| Įpurškimas | Tiesioginis įpurškimas |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 4 |
| Cilindrų skaičius | 4 |
| Cilindrų išdėstymas | Linijoje |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 4900RPM |
| Cilindro skersmuo | 88mm |
| Stūmoklio eiga | 98mm |
| Galinė ašis | 1576mm |
|---|---|
| Min. bagažinės talpa | 532litre |
| Priekinė ašis | 1580mm |
| Važiuoklės bazė | 2837mm |
| Aukštis | 1496mm |
| Ilgis | 5113mm |
| Plotis | 1854mm |
| Sėdimųjų vietų skaičius | 5 |
| Kėbulas | Sedanas |
| Nepakrauto automobilio svoris | 1700kg |
| Maks. bagažinės talpa | 532litre |
| Apsisukimo spindulys | 11.75m |
|---|---|
| Varantieji ratai | Priekiniai varantieji ratai |
| Pavarų dėžė | Automatinė |
| Pavarų skaičius | 6 |
| Galinė važiuoklė | Independent, Multi wishbone, Stabilizer bar |
|---|---|
| Priekinė važiuoklė | Independent, MacPherson Struts, Stabilizer bar |
| Galiniai stabdžiai | Diskai |
| Priekiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Miestas | 10.5 litrai / 100km |
|---|---|
| Užmiestis | 6.4 litrai / 100km |
| Vidurkis | 9 litrai / 100km |
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.