Šis 4.1 MT (155 hp) variklis buvo montuojamas 4 generation [3-й Restyling] Coupe 2-doors kėbule, kuris Chevrolet buvo gaminamas nuo 1968m. iki m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 21 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Kuro sąnaudos mieste, 100km | 19.6litre |
|---|---|
| Kuro sąnaudos užmiestyje, 100km | 12.2litre |
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 17litre |
| Degalų bako talpa | 90.8litre |
| Su pilnu degalų baku įveikiamas atstumas | from 460 to 740km |
| Kuras | 92 RON |
| Maksimalus greitis | 157km/h |
| Įsibėgėjimas iki 100km/h | 14.5second |
| Tūris / talpa | 4097cm3 |
|---|---|
| Variklio galia | 155bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | to 4 200RPM |
| Sukimo momentas | 235Nm |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 1600RPM |
| Variklio tipas | Benzinas |
| Cilindrų išdėstymas | Linijoje |
| Įpurškimas | Carburetor |
| Cilindrų skaičius | 6 |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 2 |
| Cilindro skersmuo | 98.42mm |
| Stūmoklio eiga | 89.6mm |
| Pavarų dėžė | Mechaninė |
|---|---|
| Pavarų skaičius | 3 |
| Varantieji ratai | Galiniai varantieji ratai |
| Apsisukimo spindulys | 13.1m |
| Sėdimųjų vietų skaičius | 5 |
|---|---|
| Ilgis | 5453mm |
| Plotis | 2022mm |
| Aukštis | 1379mm |
| Važiuoklės bazė | 3023mm |
| Priekinė ašis | 1582mm |
| Galinė ašis | 1585mm |
| Prošvaisa | 147mm |
| Kėbulas | Kupė |
| Priekinė važiuoklė | Independent, Spring |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Solid axle, A-shaped lever, Dampers, Helical springs |
| Priekiniai stabdžiai | Būgnai |
| Galiniai stabdžiai | Būgnai |
| Miestas | 23.5 litrai / 100km |
|---|---|
| Užmiestis | 14.6 litrai / 100km |
| Vidurkis | 20.4 litrai / 100km |
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.