Šis 5.7 D AT (105 hp) variklis buvo montuojamas 6 generation [4-й Restyling] Sedanas kėbule, kuris Chevrolet buvo gaminamas nuo 1981m. iki 1985m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 8 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Kuro sąnaudos mieste, 100km | 15.4litre |
|---|---|
| Kuro sąnaudos užmiestyje, 100km | 9.7litre |
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 13.4litre |
| Degalų bako talpa | 95litre |
| Su pilnu degalų baku įveikiamas atstumas | from 620 to 980km |
| Kuras | Dyzelinas |
| Maksimalus greitis | 153km/h |
| Įsibėgėjimas iki 100km/h | 19.5second |
| Tūris / talpa | 5735cm3 |
|---|---|
| Variklio galia | 105bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | to 3 200RPM |
| Sukimo momentas | 278Nm |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 1600RPM |
| Variklio tipas | Dyzelinas |
| Cilindrų išdėstymas | V-type |
| Įpurškimas | Daugiataškis įpurškimas |
| Cilindrų skaičius | 8 |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 2 |
| Cilindro skersmuo | 103.85mm |
| Stūmoklio eiga | 85.98mm |
| Pavarų dėžė | Automatinė |
|---|---|
| Pavarų skaičius | 3 |
| Varantieji ratai | Galiniai varantieji ratai |
| Apsisukimo spindulys | 13.58m |
| Sėdimųjų vietų skaičius | 6 |
|---|---|
| Ilgis | 5386mm |
| Plotis | 1914mm |
| Aukštis | 1421mm |
| Važiuoklės bazė | 2945mm |
| Priekinė ašis | 1568mm |
| Galinė ašis | 1542mm |
| Prošvaisa | 143mm |
| Nepakrauto automobilio svoris | 1683kg |
| Min. bagažinės talpa | 592litre |
| Maks. bagažinės talpa | 592litre |
| Kėbulas | Sedanas |
| Priekinė važiuoklė | Independent, Lever, Dampers, Spring, Stabilizer bar |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Independent, Trailing arms, Spring, Stabilizer bar |
| Priekiniai stabdžiai | Diskai |
| Galiniai stabdžiai | Būgnai |
| Miestas | 17.7 litrai / 100km |
|---|---|
| Užmiestis | 11.2 litrai / 100km |
| Vidurkis | 15.4 litrai / 100km |
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.