Šis 3.8 AT (240 hp) variklis buvo montuojamas 8 generation SS sedan 4-doors kėbule, kuris Chevrolet buvo gaminamas nuo 2000m. iki 2006m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 0 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Kuro sąnaudos mieste, 100km | 15.9litre |
|---|---|
| Kuro sąnaudos užmiestyje, 100km | 9.2litre |
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 13.3litre |
| Degalų bako talpa | 64.4litre |
| Su pilnu degalų baku įveikiamas atstumas | from 410 to 700km |
| Kuras | 95 RON |
| Maksimalus greitis | 240km/h |
| Įsibėgėjimas iki 100km/h | 7.9second |
| Tūris / talpa | 3791cm3 |
|---|---|
| Variklio galia | 240bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | from 5 200RPM |
| Sukimo momentas | 380Nm |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 3600RPM |
| Variklio tipas | Benzinas |
| Cilindrų išdėstymas | V-type |
| Įpurškimas | Daugiataškis įpurškimas |
| Galios didinimas | Turbina |
| Cilindrų skaičius | 6 |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 2 |
| Cilindro skersmuo | 96.5mm |
| Stūmoklio eiga | 86.4mm |
| Pavarų dėžė | Automatinė |
|---|---|
| Pavarų skaičius | 4 |
| Varantieji ratai | Priekiniai varantieji ratai |
| Apsisukimo spindulys | 11.6m |
| Sėdimųjų vietų skaičius | 5 |
|---|---|
| Ilgis | 5080mm |
| Plotis | 1854mm |
| Aukštis | 1456mm |
| Važiuoklės bazė | 2807mm |
| Priekinė ašis | 1575mm |
| Galinė ašis | 1557mm |
| Prošvaisa | 120mm |
| Nepakrauto automobilio svoris | 1645kg |
| Min. bagažinės talpa | 454litre |
| Maks. bagažinės talpa | 454litre |
| Kėbulas | Sedanas |
| Priekinė važiuoklė | Independent, MacPherson Struts, Dampers, Cylindrical springs |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Independent, MacPherson Struts, Spring, Stabilizer bar |
| Priekiniai stabdžiai | Diskai |
| Galiniai stabdžiai | Diskai |
| Miestas | 19.1 litrai / 100km |
|---|---|
| Užmiestis | 11 litrai / 100km |
| Vidurkis | 16 litrai / 100km |
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.