Šis 5.7 AT (335 hp) variklis buvo montuojamas 3 generation [Restyling] Sedanas kėbule, kuris Chevrolet buvo gaminamas nuo 2004m. iki 2006m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 2 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Kuro sąnaudos mieste, 100km | 18.1litre |
|---|---|
| Kuro sąnaudos užmiestyje, 100km | 12.6litre |
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 15.73litre |
| Degalų bako talpa | 75litre |
| Su pilnu degalų baku įveikiamas atstumas | from 410 to 620km |
| Kuras | 95 RON |
| Maksimalus greitis | 230km/h |
| Įsibėgėjimas iki 100km/h | 7.2second |
| Tūris / talpa | 5665cm3 |
|---|---|
| Variklio galia | 335bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | to 5 600RPM |
| Sukimo momentas | 470Nm |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 4800RPM |
| Variklio tipas | Benzinas |
| Cilindrų išdėstymas | V-type |
| Įpurškimas | Daugiataškis įpurškimas |
| Cilindrų skaičius | 8 |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 2 |
| Cilindro skersmuo | 99mm |
| Stūmoklio eiga | 92mm |
| Pavarų dėžė | Automatinė |
|---|---|
| Pavarų skaičius | 4 |
| Varantieji ratai | Galiniai varantieji ratai |
| Apsisukimo spindulys | 11m |
| Sėdimųjų vietų skaičius | 5 |
|---|---|
| Ilgis | 4876mm |
| Plotis | 1842mm |
| Aukštis | 1440mm |
| Važiuoklės bazė | 2789mm |
| Priekinė ašis | 1570mm |
| Galinė ašis | 1577mm |
| Prošvaisa | 150mm |
| Nepakrauto automobilio svoris | 1645kg |
| Pakrauto automobilio svoris | 2200kg |
| Tūris / talpa | 555kg |
| Min. bagažinės talpa | 465litre |
| Maks. bagažinės talpa | 465litre |
| Kėbulas | Sedanas |
| Priekinė važiuoklė | Independent, MacPherson Struts, Spring, Stabilizer bar |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Independent, Multi wishbone |
| Priekiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Galiniai stabdžiai | Diskai |
| Miestas | 21.7 litrai / 100km |
|---|---|
| Užmiestis | 15.1 litrai / 100km |
| Vidurkis | 18.9 litrai / 100km |
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.