Šis 3.8 AT California (110 hp) variklis buvo montuojamas 1 generation [3-й Restyling] Sport Sedan sedan kėbule, kuris Chevrolet buvo gaminamas nuo 1981m. iki m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 4 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Kuro sąnaudos mieste, 100km | 17.3litre |
|---|---|
| Kuro sąnaudos užmiestyje, 100km | 9.9litre |
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 14.4litre |
| Degalų bako talpa | 68.5litre |
| Su pilnu degalų baku įveikiamas atstumas | from 400 to 690km |
| Kuras | 95 RON |
| Maksimalus greitis | 163km/h |
| Įsibėgėjimas iki 100km/h | 15.4second |
| Tūris / talpa | 3785cm3 |
|---|---|
| Variklio galia | 110bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | from 3 800RPM |
| Sukimo momentas | 258Nm |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 1600RPM |
| Variklio tipas | Benzinas |
| Cilindrų išdėstymas | V-type |
| Įpurškimas | Carburetor |
| Cilindrų skaičius | 6 |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 2 |
| Cilindro skersmuo | 96.5mm |
| Stūmoklio eiga | 86.4mm |
| Pavarų dėžė | Automatinė |
|---|---|
| Pavarų skaičius | 3 |
| Varantieji ratai | Galiniai varantieji ratai |
| Apsisukimo spindulys | 12.2m |
| Sėdimųjų vietų skaičius | 6 |
|---|---|
| Ilgis | 4895mm |
| Plotis | 1837mm |
| Aukštis | 1414mm |
| Važiuoklės bazė | 2745mm |
| Priekinė ašis | 1486mm |
| Galinė ašis | 1467mm |
| Prošvaisa | 153mm |
| Nepakrauto automobilio svoris | 1465.6kg |
| Min. bagažinės talpa | 469litre |
| Maks. bagažinės talpa | 469litre |
| Kėbulas | Sedanas |
| Priekinė važiuoklė | Independent, Lever, Dampers, Spring, Stabilizer bar |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Multi wishbone, Trailing arms, Stabilizer bar |
| Priekiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Galiniai stabdžiai | Būgnai |
| Miestas | 20.8 litrai / 100km |
|---|---|
| Užmiestis | 11.9 litrai / 100km |
| Vidurkis | 17.3 litrai / 100km |
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.