Šis 2.4 AT (150 hp) variklis buvo montuojamas 2 generation Sedanas kėbule, kuris Chevrolet buvo gaminamas nuo 1997m. iki 1999m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 2 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Kėbulas | Sedanas |
|---|---|
| Sėdimųjų vietų skaičius | 5 |
| Ilgis | 4837mm |
| Plotis | 1763mm |
| Aukštis | 1432mm |
| Važiuoklės bazė | 2719mm |
| Priekinė ašis | 1499mm |
| Galinė ašis | 1505mm |
| Prošvaisa | 145mm |
| Maks. bagažinės talpa | 464litre |
| Nepakrauto automobilio svoris | 1384kg |
| Min. bagažinės talpa | 464litre |
| Variklio tipas | Benzinas |
|---|---|
| Tūris / talpa | 2393cm3 |
| Variklio galia | 150bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | from 5 600RPM |
| Įpurškimas | Daugiataškis įpurškimas |
| Cilindrų išdėstymas | Linijoje |
| Cilindrų skaičius | 4 |
| Cilindro skersmuo | 90mm |
| Stūmoklio eiga | 94mm |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 4 |
| Sukimo momentas | 210Nm |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 4400RPM |
| Kuras | 92 RON |
|---|---|
| Maksimalus greitis | 201km/h |
| Įsibėgėjimas iki 100km/h | 10.9second |
| Kuro sąnaudos mieste, 100km | 10.2litre |
| Kuro sąnaudos užmiestyje, 100km | 7.4litre |
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 9.9litre |
| Degalų bako talpa | 57litre |
| Su pilnu degalų baku įveikiamas atstumas | from 560 to 770km |
| Priekinė važiuoklė | Independent, MacPherson Struts, Spring, Stabilizer bar |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Multi wishbone, Trailing arms, Stabilizer bar |
| Priekiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Galiniai stabdžiai | Būgnai |
| Pavarų dėžė | Automatinė |
|---|---|
| Varantieji ratai | Priekiniai varantieji ratai |
| Pavarų skaičius | 4 |
| Apsisukimo spindulys | 11m |
| Miestas | 12.2 litrai / 100km |
|---|---|
| Užmiestis | 8.9 litrai / 100km |
| Vidurkis | 11.9 litrai / 100km |
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.