Šis 1.8 Flex MT (112 hp) variklis buvo montuojamas 1 generation Pickup kėbule, kuris Chevrolet buvo gaminamas nuo 2003m. iki 2010m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 1 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Kuro sąnaudos mieste, 100km | 15.3litre |
|---|---|
| Kuro sąnaudos užmiestyje, 100km | 11.2litre |
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 13litre |
| Degalų bako talpa | 53litre |
| Su pilnu degalų baku įveikiamas atstumas | from 350 to 470km |
| Kuras | Gasoline, Ethanol |
| Maksimalus greitis | 182km/h |
| Įsibėgėjimas iki 100km/h | 10.6second |
| Tūris / talpa | 1796cm3 |
|---|---|
| Variklio galia | 112bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | from 5 600RPM |
| Sukimo momentas | 174Nm |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 2800RPM |
| Variklio tipas | Hibridas |
| Cilindrų išdėstymas | Linijoje |
| Įpurškimas | Daugiataškis įpurškimas |
| Cilindrų skaičius | 4 |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 2 |
| Pavarų dėžė | Mechaninė |
|---|---|
| Pavarų skaičius | 5 |
| Varantieji ratai | Priekiniai varantieji ratai |
| Sėdimųjų vietų skaičius | 2 |
|---|---|
| Ilgis | 4436mm |
| Plotis | 1646mm |
| Aukštis | 1456mm |
| Važiuoklės bazė | 2714mm |
| Priekinė ašis | 1471mm |
| Galinė ašis | 1440mm |
| Kėbulas | Pickup |
| Priekinė važiuoklė | Strut |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Helical springs |
| Priekiniai stabdžiai | Diskai |
| Galiniai stabdžiai | Būgnai |
| Miestas | 19.9 litrai / 100km |
|---|---|
| Užmiestis | 14.6 litrai / 100km |
| Vidurkis | 16.9 litrai / 100km |
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.