Šis 5.3 AT H.D. (303 hp) variklis buvo montuojamas 6 generation [Restyling] Kupė kėbule, kuris Chevrolet buvo gaminamas nuo 2006m. iki 2007m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 2 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Kuro sąnaudos mieste, 100km | 20litre |
|---|---|
| Kuro sąnaudos užmiestyje, 100km | 11.3litre |
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 16.5litre |
| Degalų bako talpa | 66.2litre |
| Su pilnu degalų baku įveikiamas atstumas | from 330 to 590km |
| Kuras | 95 RON |
| Maksimalus greitis | 241km/h |
| Įsibėgėjimas iki 100km/h | 6.6second |
| Tūris / talpa | 5328cm3 |
|---|---|
| Variklio galia | 303bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | from 5 600RPM |
| Sukimo momentas | 438Nm |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 4400RPM |
| Variklio tipas | Benzinas |
| Cilindrų išdėstymas | V-type |
| Įpurškimas | Daugiataškis įpurškimas |
| Cilindrų skaičius | 8 |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 2 |
| Cilindro skersmuo | 96mm |
| Stūmoklio eiga | 92mm |
| Pavarų dėžė | Automatinė |
|---|---|
| Pavarų skaičius | 4 |
| Varantieji ratai | Priekiniai varantieji ratai |
| Apsisukimo spindulys | 12.2m |
| Sėdimųjų vietų skaičius | 5 |
|---|---|
| Ilgis | 4995mm |
| Plotis | 1851mm |
| Aukštis | 1418mm |
| Važiuoklės bazė | 2807mm |
| Priekinė ašis | 1585.5mm |
| Galinė ašis | 1562mm |
| Nepakrauto automobilio svoris | 1582.6kg |
| Min. bagažinės talpa | 447litre |
| Maks. bagažinės talpa | 447litre |
| Kėbulas | Kupė |
| Priekinė važiuoklė | Independent, MacPherson Struts, Spring, Stabilizer bar |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Independent, MacPherson Struts, Spring, Stabilizer bar |
| Priekiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Galiniai stabdžiai | Diskai |
| Miestas | 24 litrai / 100km |
|---|---|
| Užmiestis | 13.6 litrai / 100km |
| Vidurkis | 19.8 litrai / 100km |
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.