Šis 4.3 5MT 4WD (160 hp) variklis buvo montuojamas 1 generation Regular Cab pickup 2-doors kėbule, kuris Chevrolet buvo gaminamas nuo 1982m. iki 1993m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 69 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Kuro sąnaudos mieste, 100km | 15.7litre |
|---|---|
| Kuro sąnaudos užmiestyje, 100km | 12.4litre |
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 14.7litre |
| Degalų bako talpa | 75.7litre |
| Su pilnu degalų baku įveikiamas atstumas | from 480 to 610km |
| Kuras | Benzinas |
| Tūris / talpa | 4293cm3 |
|---|---|
| Variklio galia | 160bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | to 4 000RPM |
| Sukimo momentas | 312Nm |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 2800RPM |
| Variklio tipas | Benzinas |
| Cilindrų išdėstymas | V-type |
| Įpurškimas | Monoinjection |
| Cilindrų skaičius | 6 |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 2 |
| Cilindro skersmuo | 101.6mm |
| Stūmoklio eiga | 88.4mm |
| Pavarų dėžė | Mechaninė |
|---|---|
| Pavarų skaičius | 5 |
| Varantieji ratai | Visi varantieji ratai (AWD) |
| Sėdimųjų vietų skaičius | 2 |
|---|---|
| Ilgis | 4526mm |
| Plotis | 1643mm |
| Aukštis | 1610mm |
| Važiuoklės bazė | 2751mm |
| Prošvaisa | 175mm |
| Nepakrauto automobilio svoris | 1340kg |
| Pakrauto automobilio svoris | 1816kg |
| Tūris / talpa | 454kg |
| Priekinės/galinės ašies apkrova | 1225/1225kg |
| Krovinių skyrius (ilgis x plotis x aukstis) | 1857x1405x406mm |
| Loading height | 686mm |
| Kėbulas | Pickup |
| Priekinė važiuoklė | Independent, Spring |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Dependent, Beam, Spring |
| Priekiniai stabdžiai | Diskai |
| Galiniai stabdžiai | Būgnai |
| Miestas | 18.8 litrai / 100km |
|---|---|
| Užmiestis | 14.9 litrai / 100km |
| Vidurkis | 17.6 litrai / 100km |
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.