Šis 4.3 AT (180 hp) variklis buvo montuojamas 2 generation [Restyling] Extended Cab pickup 2-doors kėbule, kuris Chevrolet buvo gaminamas nuo 1998m. iki 2004m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 15 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Kėbulas | Pickup |
|---|---|
| Sėdimųjų vietų skaičius | 3 |
| Ilgis | 5202mm |
| Plotis | 1725mm |
| Aukštis | 1593mm |
| Važiuoklės bazė | 3122mm |
| Priekinė ašis | 1384mm |
| Galinė ašis | 1387mm |
| Prošvaisa | 183mm |
| Pakrauto automobilio svoris | 1996kg |
| Nepakrauto automobilio svoris | 1451kg |
| Tūris / talpa | 545kg |
| Min. bagažinės talpa | 491litre |
| Maks. bagažinės talpa | 491litre |
| Permitted road-train weight | 4535kg |
| Krovinių skyrius (ilgis x plotis x aukstis) | 1849x1387x424mm |
| Loading height | 704mm |
| Cargo compartment volume | 1.1m3 |
| Variklio tipas | Benzinas |
|---|---|
| Tūris / talpa | 4300cm3 |
| Variklio galia | 180bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | to 4 400RPM |
| Įpurškimas | Daugiataškis įpurškimas |
| Cilindrų išdėstymas | V-type |
| Cilindrų skaičius | 6 |
| Cilindro skersmuo | 101.6mm |
| Stūmoklio eiga | 88.4mm |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 2 |
| Sukimo momentas | 332Nm |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 2800RPM |
| Kuras | 92 RON |
|---|---|
| Degalų bako talpa | 72litre |
| Kuro sąnaudos mieste, 100km | 15.7litre |
| Kuro sąnaudos užmiestyje, 100km | 11.8litre |
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 13.8litre |
| Su pilnu degalų baku įveikiamas atstumas | from 460 to 610km |
| Priekinė važiuoklė | Independent, Lever, Dampers, Spring, Stabilizer bar |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Solid axle, Spring |
| Priekiniai stabdžiai | Diskai |
| Galiniai stabdžiai | Būgnai |
| Pavarų dėžė | Automatinė |
|---|---|
| Varantieji ratai | Galiniai varantieji ratai |
| Pavarų skaičius | 4 |
| Apsisukimo spindulys | 12.6m |
| Miestas | 18.8 litrai / 100km |
|---|---|
| Užmiestis | 14.2 litrai / 100km |
| Vidurkis | 16.6 litrai / 100km |
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.