Šis 5.3 Ecotec Hydra-Matic AWD (355 hp) variklis buvo montuojamas 4 generation Crossover 5-doors kėbule, kuris Chevrolet buvo gaminamas nuo 2013m. iki 2017m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 1 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Kėbulas | SUV |
|---|---|
| Sėdimųjų vietų skaičius | 7 |
| Ilgis | 5181mm |
| Plotis | 2044mm |
| Aukštis | 1889mm |
| Važiuoklės bazė | 2946mm |
| Maks. bagažinės talpa | 2681litre |
| Min. bagažinės talpa | 433litre |
| Nepakrauto automobilio svoris | 2533kg |
| Pakrauto automobilio svoris | 3310kg |
| Priekinė ašis | 1744mm |
| Prošvaisa | 200mm |
| Galinė ašis | 1745mm |
| Tūris / talpa | 777kg |
| Priekinės/galinės ašies apkrova | 1721.2/1588.8kg |
| Permitted road-train weight | 7075kg |
| Loading height | 912mm |
| Variklio tipas | Benzinas |
|---|---|
| Tūris / talpa | 5328cm3 |
| Variklio galia | 355bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | to 5 600RPM |
| Įpurškimas | Tiesioginis įpurškimas |
| Cilindrų išdėstymas | V-type |
| Cilindrų skaičius | 8 |
| Cilindro skersmuo | 96mm |
| Stūmoklio eiga | 92mm |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 2 |
| Sukimo momentas | 519Nm |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 4100RPM |
| Kuras | 95 RON |
|---|---|
| Kuro sąnaudos mieste, 100km | 14.7litre |
| Kuro sąnaudos užmiestyje, 100km | 10.69litre |
| Degalų bako talpa | 98.4litre |
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 13litre |
| Su pilnu degalų baku įveikiamas atstumas | from 670 to 920km |
| Maksimalus greitis | 200km/h |
| Įsibėgėjimas iki 100km/h | 9second |
| Priekinė važiuoklė | Independent, Dampers, Spring, Stabilizer bar |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Leaf spring semi-elliptic leaf, Dampers, Stabilizer bar |
| Priekiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Galiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Pavarų dėžė | Automatinė |
|---|---|
| Varantieji ratai | Visi varantieji ratai (AWD) |
| Apsisukimo spindulys | 11.8m |
| Pavarų skaičius | 6 |
| Miestas | 17.6 litrai / 100km |
|---|---|
| Užmiestis | 12.8 litrai / 100km |
| Vidurkis | 15.6 litrai / 100km |
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.