Šis 5.3 AT (325 hp) variklis buvo montuojamas GMT900 Crossover 5-doors kėbule, kuris Chevrolet buvo gaminamas nuo 2006m. iki 2014m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 6 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Kėbulas | SUV |
|---|---|
| Sėdimųjų vietų skaičius | 7 |
| Plotis | 2007mm |
| Ilgis | 5131mm |
| Aukštis | 1953mm |
| Važiuoklės bazė | 2946mm |
| Priekinė ašis | 1702mm |
| Min. bagažinės talpa | 1162litre |
| Maks. bagažinės talpa | 2269litre |
| Galinė ašis | 1732mm |
| Prošvaisa | 231mm |
| Pakrauto automobilio svoris | 3311kg |
| Variklio tipas | Benzinas |
|---|---|
| Tūris / talpa | 5328cm3 |
| Variklio galia | 325bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | to 5 200RPM |
| Sukimo momentas | 470Nm |
| Įpurškimas | Daugiataškis įpurškimas |
| Cilindrų išdėstymas | V-type |
| Cilindrų skaičius | 8 |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 4 |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 4200RPM |
| Kuras | 92 RON |
|---|---|
| Maksimalus greitis | 192km/h |
| Įsibėgėjimas iki 100km/h | 9second |
| Kuro sąnaudos mieste, 100km | 14.4litre |
| Kuro sąnaudos užmiestyje, 100km | 9.5litre |
| Degalų bako talpa | 98litre |
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 12.2litre |
| Su pilnu degalų baku įveikiamas atstumas | from 680 to 1 030km |
| Priekinė važiuoklė | Independent, Double wishbone, Stabilizer bar |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Dependent, Multi wishbone, Spring |
| Priekiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Galiniai stabdžiai | Diskai |
| Pavarų dėžė | Automatinė |
|---|---|
| Varantieji ratai | Visi varantieji ratai (AWD) |
| Pavarų skaičius | 6 |
| Apsisukimo spindulys | 11.7m |
| Miestas | 17.3 litrai / 100km |
|---|---|
| Užmiestis | 11.4 litrai / 100km |
| Vidurkis | 14.6 litrai / 100km |
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.