Šis 2.2 MT (114 hp) variklis buvo montuojamas 1 generation Minivenas kėbule, kuris Chevrolet buvo gaminamas nuo 2004m. iki 2012m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 1 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 11.7litre |
|---|---|
| Degalų bako talpa | 80litre |
| Kuras | 92 RON |
| Maksimalus greitis | 160km/h |
| Tūris / talpa | 2190cm3 |
|---|---|
| Variklio galia | 114bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | to 5 000RPM |
| Sukimo momentas | 180Nm |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 3600RPM |
| Variklio tipas | Benzinas |
| Cilindrų išdėstymas | Linijoje |
| Įpurškimas | Daugiataškis įpurškimas |
| Ar yra interkūleris | Yra |
| Cilindrų skaičius | 4 |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 2 |
| Cilindro skersmuo | 89mm |
| Stūmoklio eiga | 88mm |
| Pavarų dėžė | Mechaninė |
|---|---|
| Pavarų skaičius | 5 |
| Varantieji ratai | Galiniai varantieji ratai |
| Sėdimųjų vietų skaičius | 7 |
|---|---|
| Ilgis | 4435mm |
| Plotis | 1680mm |
| Aukštis | 1765mm |
| Važiuoklės bazė | 2685mm |
| Min. bagažinės talpa | 650litre |
| Maks. bagažinės talpa | 650litre |
| Kėbulas | Minivenas |
| Priekinė važiuoklė | Torsion |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Spring |
| Priekiniai stabdžiai | Diskai |
| Galiniai stabdžiai | Būgnai |
| Vidurkis | 14 litrai / 100km |
|---|
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.