Šis 5.3 AT (300 hp) variklis buvo montuojamas 1 generation EXT crossover 5-doors kėbule, kuris Chevrolet buvo gaminamas nuo 2002m. iki 2009m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 7 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Kuro sąnaudos mieste, 100km | 14.7litre |
|---|---|
| Kuro sąnaudos užmiestyje, 100km | 12.38litre |
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 13.84litre |
| Degalų bako talpa | 94.6litre |
| Su pilnu degalų baku įveikiamas atstumas | from 640 to 760km |
| Kuras | 95 RON |
| Maksimalus greitis | 210km/h |
| Įsibėgėjimas iki 100km/h | 8.5second |
| Tūris / talpa | 5328cm3 |
|---|---|
| Variklio galia | 300bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | to 5 200RPM |
| Sukimo momentas | 447Nm |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 4000RPM |
| Variklio tipas | Benzinas |
| Cilindrų išdėstymas | V-type |
| Įpurškimas | Daugiataškis įpurškimas |
| Cilindrų skaičius | 8 |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 2 |
| Cilindro skersmuo | 96.1mm |
| Stūmoklio eiga | 92mm |
| Pavarų dėžė | Automatinė |
|---|---|
| Pavarų skaičius | 4 |
| Varantieji ratai | Galiniai varantieji ratai |
| Apsisukimo spindulys | 12m |
| Sėdimųjų vietų skaičius | 7 |
|---|---|
| Ilgis | 5279mm |
| Plotis | 1897mm |
| Aukštis | 1957mm |
| Važiuoklės bazė | 3277mm |
| Priekinė ašis | 1603mm |
| Galinė ašis | 1576mm |
| Prošvaisa | 206mm |
| Nepakrauto automobilio svoris | 2187kg |
| Pakrauto automobilio svoris | 2812kg |
| Tūris / talpa | 625kg |
| Min. bagažinės talpa | 663litre |
| Maks. bagažinės talpa | 3030litre |
| Priekinės/galinės ašies apkrova | 1462/1350kg |
| Permitted road-train weight | 6168kg |
| Kėbulas | SUV |
| Priekinė važiuoklė | Double wishbone |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Solid axle, Multi wishbone, Stabilizer bar |
| Priekiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Galiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Miestas | 17.6 litrai / 100km |
|---|---|
| Užmiestis | 14.9 litrai / 100km |
| Vidurkis | 16.6 litrai / 100km |
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.