Šis 3.4 AT SWB AWD (188 hp) variklis buvo montuojamas 1 generation [Restyling] Minivenas kėbule, kuris Chevrolet buvo gaminamas nuo 2002m. iki 2005m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 3 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Sukimo momentas | 284Nm |
|---|---|
| Variklio tipas | Benzinas |
| Tūris / talpa | 3350cm3 |
| Variklio galia | 188bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | from 5 200RPM |
| Įpurškimas | Daugiataškis įpurškimas |
| Cilindrų išdėstymas | V-type |
| Cilindrų skaičius | 6 |
| Cilindro skersmuo | 92mm |
| Stūmoklio eiga | 84mm |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 3 |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 4000RPM |
| Ar yra interkūleris | Yra |
| Kėbulas | Minivenas |
|---|---|
| Sėdimųjų vietų skaičius | 7 |
| Ilgis | 4747mm |
| Plotis | 1829mm |
| Aukštis | 1712mm |
| Važiuoklės bazė | 2845mm |
| Priekinė ašis | 1560mm |
| Galinė ašis | 1610mm |
| Prošvaisa | 210mm |
| Maks. bagažinės talpa | 3580litre |
| Min. bagažinės talpa | 610litre |
| Nepakrauto automobilio svoris | 1680kg |
| Pakrauto automobilio svoris | 2430kg |
| Tūris / talpa | 750kg |
| Kuras | 92 RON |
|---|---|
| Degalų bako talpa | 76litre |
| Kuro sąnaudos mieste, 100km | 16.4litre |
| Kuro sąnaudos užmiestyje, 100km | 10.8litre |
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 12.8litre |
| Su pilnu degalų baku įveikiamas atstumas | from 460 to 700km |
| Maksimalus greitis | 172km/h |
| Įsibėgėjimas iki 100km/h | 13.2second |
| Priekinė važiuoklė | Strut, Wishbone, Stabilizer bar |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Trailing arms, Helical springs |
| Priekiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Galiniai stabdžiai | Būgnai |
| Pavarų dėžė | Automatinė |
|---|---|
| Varantieji ratai | Visi varantieji ratai (AWD) |
| Pavarų skaičius | 4 |
| Miestas | 19.7 litrai / 100km |
|---|---|
| Užmiestis | 13 litrai / 100km |
| Vidurkis | 15.4 litrai / 100km |
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.