Šis 2.0 HDI MT (136 hp) variklis buvo montuojamas 1 generation [Restyling] Break wagon kėbule, kuris Citroen buvo gaminamas nuo 2004m. iki 2008m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 8 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Kėbulas | Universalas |
|---|---|
| Sėdimųjų vietų skaičius | 5 |
| Plotis | 1780mm |
| Ilgis | 4839mm |
| Aukštis | 1511mm |
| Važiuoklės bazė | 2750mm |
| Priekinė ašis | 1528mm |
| Min. bagažinės talpa | 563litre |
| Maks. bagažinės talpa | 1658litre |
| Galinė ašis | 1495mm |
| Prošvaisa | 150mm |
| Nepakrauto automobilio svoris | 1525kg |
| Pakrauto automobilio svoris | 2120kg |
| Variklio tipas | Dyzelinas |
|---|---|
| Tūris / talpa | 1997cm3 |
| Variklio galia | 136bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | to 4 000RPM |
| Sukimo momentas | 320Nm |
| Įpurškimas | Common Rail |
| Cilindrų išdėstymas | Linijoje |
| Cilindrų skaičius | 4 |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 4 |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 2000RPM |
| Kuras | Dyzelinas |
|---|---|
| Maksimalus greitis | 205km/h |
| Įsibėgėjimas iki 100km/h | 10.8second |
| Kuro sąnaudos mieste, 100km | 7.8litre |
| Kuro sąnaudos užmiestyje, 100km | 5litre |
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 6litre |
| Degalų bako talpa | 66litre |
| Su pilnu degalų baku įveikiamas atstumas | from 850 to 1 320km |
| Teršalų emisijų standartas | EURO IV |
| Priekinė važiuoklė | Hydropneumatic |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Hydropneumatic |
| Priekiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Galiniai stabdžiai | Diskai |
| Pavarų dėžė | Mechaninė |
|---|---|
| Varantieji ratai | Priekiniai varantieji ratai |
| Pavarų skaičius | 6 |
| Apsisukimo spindulys | 11m |
| Miestas | 9 litrai / 100km |
|---|---|
| Užmiestis | 5.8 litrai / 100km |
| Vidurkis | 6.9 litrai / 100km |
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.