Šis 2.0 HDi T AT (163 hp) variklis buvo montuojamas 2 generation CrossTourer wagon 5-doors kėbule, kuris Citroen buvo gaminamas nuo 2008m. iki 2016m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 2 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Kėbulas | Universalas |
|---|---|
| Sėdimųjų vietų skaičius | 5 |
| Plotis | 1860mm |
| Ilgis | 4829mm |
| Aukštis | 1479mm |
| Važiuoklės bazė | 2815mm |
| Priekinė ašis | 1586mm |
| Min. bagažinės talpa | 505litre |
| Galinė ašis | 1557mm |
| Prošvaisa | 165mm |
| Maks. bagažinės talpa | 1462litre |
| Nepakrauto automobilio svoris | 1642kg |
| Pakrauto automobilio svoris | 2286kg |
| Tūris / talpa | 644kg |
| Permitted road-train weight | 3286kg |
| Variklio tipas | Dyzelinas |
|---|---|
| Tūris / talpa | 1997cm3 |
| Variklio galia | 163bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | to 3 750RPM |
| Sukimo momentas | 340Nm |
| Įpurškimas | Common Rail |
| Galios didinimas | Turbina |
| Cilindrų išdėstymas | Linijoje |
| Cilindrų skaičius | 4 |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 4 |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 2000RPM |
| Ar yra interkūleris | Yra |
| Cilindro skersmuo | 85mm |
| Stūmoklio eiga | 88mm |
| Kuras | Dyzelinas |
|---|---|
| Maksimalus greitis | 208km/h |
| Įsibėgėjimas iki 100km/h | 10.2second |
| Kuro sąnaudos mieste, 100km | 8.2litre |
| Kuro sąnaudos užmiestyje, 100km | 5.1litre |
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 6.2litre |
| Degalų bako talpa | 71litre |
| Su pilnu degalų baku įveikiamas atstumas | from 870 to 1 390km |
| Teršalų emisijų standartas | EURO IV |
| Priekinė važiuoklė | Independent, Hydropneumatic, Double wishbone, Stabilizer bar |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Hydropneumatic, Multi wishbone, Stabilizer bar |
| Priekiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Galiniai stabdžiai | Diskai |
| Pavarų dėžė | Automatinė |
|---|---|
| Varantieji ratai | Priekiniai varantieji ratai |
| Apsisukimo spindulys | 11.7m |
| Pavarų skaičius | 6 |
| Miestas | 9.4 litrai / 100km |
|---|---|
| Užmiestis | 5.9 litrai / 100km |
| Vidurkis | 7.1 litrai / 100km |
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.