Šis 3.0 Hdi AT (241 hp) variklis buvo montuojamas 2 generation Sedanas kėbule, kuris Citroen buvo gaminamas nuo 2008m. iki 2016m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 5 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Kėbulas | Sedanas |
|---|---|
| Sėdimųjų vietų skaičius | 5 |
| Ilgis | 4779mm |
| Plotis | 1860mm |
| Aukštis | 1451mm |
| Važiuoklės bazė | 2815mm |
| Priekinė ašis | 1584mm |
| Galinė ašis | 1556mm |
| Min. bagažinės talpa | 439litre |
| Nepakrauto automobilio svoris | 1766kg |
| Pakrauto automobilio svoris | 2276kg |
| Tūris / talpa | 510kg |
| Maks. bagažinės talpa | 439litre |
| Permitted road-train weight | 3676kg |
| Variklio tipas | Dyzelinas |
|---|---|
| Tūris / talpa | 2993cm3 |
| Variklio galia | 241bhp |
| Įpurškimas | Tiesioginis įpurškimas |
| Galios didinimas | Biturbo |
| Cilindrų išdėstymas | Linijoje |
| Cilindrų skaičius | 6 |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 4 |
| Sukimo momentas | 450Nm |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | to 3 800RPM |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 1600RPM |
| Ar yra interkūleris | Yra |
| Kuras | Dyzelinas |
|---|---|
| Maksimalus greitis | 243km/h |
| Įsibėgėjimas iki 100km/h | 7.9second |
| Kuro sąnaudos mieste, 100km | 9.9litre |
| Kuro sąnaudos užmiestyje, 100km | 5.7litre |
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 7.2litre |
| Degalų bako talpa | 71litre |
| Teršalų emisijų standartas | EURO V |
| Su pilnu degalų baku įveikiamas atstumas | from 720 to 1 250km |
| Priekinė važiuoklė | Independent, Multi wishbone, Stabilizer bar |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Multi wishbone, Stabilizer bar |
| Priekiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Galiniai stabdžiai | Diskai |
| Pavarų dėžė | Automatinė |
|---|---|
| Varantieji ratai | Priekiniai varantieji ratai |
| Apsisukimo spindulys | 11.5m |
| Pavarų skaičius | 6 |
| Miestas | 11.4 litrai / 100km |
|---|---|
| Užmiestis | 6.6 litrai / 100km |
| Vidurkis | 8.3 litrai / 100km |
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.