Šis 3.3 AT (173 hp) variklis buvo montuojamas 5 generation Grand minivan kėbule, kuris Dodge buvo gaminamas nuo 2007m. iki 2017m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 2 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Kėbulas | Minivenas |
|---|---|
| Sėdimųjų vietų skaičius | 7 |
| Plotis | 1953mm |
| Ilgis | 5142mm |
| Aukštis | 1750mm |
| Važiuoklės bazė | 3078mm |
| Priekinė ašis | 1600mm |
| Min. bagažinės talpa | 748litre |
| Maks. bagažinės talpa | 4551litre |
| Galinė ašis | 1626mm |
| Variklio tipas | Benzinas |
|---|---|
| Tūris / talpa | 3301cm3 |
| Variklio galia | 173bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | from 5 000RPM |
| Sukimo momentas | 271Nm |
| Įpurškimas | Purkštukai |
| Cilindrų išdėstymas | V-type |
| Cilindrų skaičius | 6 |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 2 |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 4000RPM |
| Cilindro skersmuo | 93mm |
| Stūmoklio eiga | 81mm |
| Kuras | 92 RON |
|---|---|
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 11litre |
| Degalų bako talpa | 76litre |
| Priekinė važiuoklė | MacPherson Struts |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Double wishbone |
| Priekiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Galiniai stabdžiai | Diskai |
| Pavarų dėžė | Automatinė |
|---|---|
| Varantieji ratai | Priekiniai varantieji ratai |
| Pavarų skaičius | 4 |
| Vidurkis | 13.2 litrai / 100km |
|---|
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.