Šis 3.9 AMT (670 hp) variklis buvo montuojamas 1 generation GTB coupe kėbule, kuris Ferrari buvo gaminamas nuo 2016m. iki 2017m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 0 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 11.4litre |
|---|---|
| Degalų bako talpa | 78litre |
| Kuras | 98 RON |
| Maksimalus greitis | 330km/h |
| Įsibėgėjimas iki 100km/h | 3second |
| Tūris / talpa | 3902cm3 |
|---|---|
| Variklio galia | 670bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | to 8 000RPM |
| Sukimo momentas | 760Nm |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 3000RPM |
| Variklio tipas | Benzinas |
| Cilindrų išdėstymas | V-type |
| Įpurškimas | Tiesioginis įpurškimas |
| Galios didinimas | Biturbo |
| Cilindrų skaičius | 8 |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 4 |
| Cilindro skersmuo | 86.5mm |
| Stūmoklio eiga | 83mm |
| Pavarų dėžė | Elektroninė |
|---|---|
| Pavarų skaičius | 7 |
| Varantieji ratai | Galiniai varantieji ratai |
| Sėdimųjų vietų skaičius | 2 |
|---|---|
| Ilgis | 4568mm |
| Plotis | 1952mm |
| Aukštis | 1213mm |
| Važiuoklės bazė | 2650mm |
| Priekinė ašis | 1679mm |
| Galinė ašis | 1647mm |
| Nepakrauto automobilio svoris | 1475kg |
| Min. bagažinės talpa | 230litre |
| Maks. bagažinės talpa | 230litre |
| Kėbulas | Kupė |
| Priekinė važiuoklė | Independent, Double wishbone, Automatic adjustment of clearance |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Independent, Multi wishbone, Automatic adjustment of clearance |
| Priekiniai stabdžiai | Disc ceramic |
| Galiniai stabdžiai | Disc ceramic |
| Vidurkis | 13.7 litrai / 100km |
|---|
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.