Šis 6.5 AMT (800 hp) variklis buvo montuojamas 1 generation Kupė kėbule, kuris Ferrari buvo gaminamas nuo 2017m. iki 2017m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 0 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Kėbulas | Kupė |
|---|---|
| Sėdimųjų vietų skaičius | 2 |
| Ilgis | 4657mm |
| Plotis | 1971mm |
| Aukštis | 1276mm |
| Važiuoklės bazė | 2720mm |
| Priekinė ašis | 1672mm |
| Galinė ašis | 1645mm |
| Nepakrauto automobilio svoris | 1630kg |
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 14.9litre |
|---|---|
| Degalų bako talpa | 92litre |
| Kuras | 98 RON |
| Maksimalus greitis | 340km/h |
| Įsibėgėjimas iki 100km/h | 2.9second |
| Tūris / talpa | 6496cm3 |
|---|---|
| Variklio galia | 800bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | to 8 500RPM |
| Sukimo momentas | 718Nm |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 7000RPM |
| Variklio tipas | Benzinas |
| Cilindrų išdėstymas | V-type |
| Įpurškimas | Tiesioginis įpurškimas |
| Cilindrų skaičius | 12 |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 4 |
| Pavarų dėžė | Elektroninė |
|---|---|
| Pavarų skaičius | 7 |
| Varantieji ratai | Galiniai varantieji ratai |
| Priekinė važiuoklė | Independent |
|---|---|
| Priekiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Galiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Vidurkis | 17.9 litrai / 100km |
|---|
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.