Šis 4.7 MT (520 hp) variklis buvo montuojamas 1 generation Kupė kėbule, kuris Ferrari buvo gaminamas nuo 1995m. iki 1997m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 0 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Kėbulas | Kupė |
|---|---|
| Sėdimųjų vietų skaičius | 2 |
| Ilgis | 4480mm |
| Plotis | 1986mm |
| Aukštis | 1120mm |
| Važiuoklės bazė | 2580mm |
| Priekinė ašis | 1620mm |
| Galinė ašis | 1602mm |
| Prošvaisa | 100mm |
| Nepakrauto automobilio svoris | 1320kg |
| Pakrauto automobilio svoris | 1520kg |
| Variklio tipas | Benzinas |
|---|---|
| Tūris / talpa | 4700cm3 |
| Variklio galia | 520bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | to 8 000RPM |
| Įpurškimas | Purkštukai |
| Cilindrų išdėstymas | V-type |
| Cilindrų skaičius | 12 |
| Cilindro skersmuo | 85mm |
| Stūmoklio eiga | 69mm |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 5 |
| Sukimo momentas | 471Nm |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 6500RPM |
| Kuras | 98 RON |
|---|---|
| Maksimalus greitis | 325km/h |
| Įsibėgėjimas iki 100km/h | 3.8second |
| Kuro sąnaudos mieste, 100km | 29.4litre |
| Kuro sąnaudos užmiestyje, 100km | 21.4litre |
| Degalų bako talpa | 105litre |
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 25litre |
| Su pilnu degalų baku įveikiamas atstumas | from 360 to 490km |
| Priekinė važiuoklė | Double wishbone |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Double wishbone |
| Priekiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Galiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Pavarų dėžė | Mechaninė |
|---|---|
| Pavarų skaičius | 6 |
| Varantieji ratai | Galiniai varantieji ratai |
| Apsisukimo spindulys | 12.6m |
| Miestas | 35.3 litrai / 100km |
|---|---|
| Užmiestis | 25.7 litrai / 100km |
| Vidurkis | 30 litrai / 100km |
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.