Šis 6.3 AMT (690 hp) variklis buvo montuojamas 1 generation Kupė kėbule, kuris Ferrari buvo gaminamas nuo 2016m. iki 2017m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 0 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Kėbulas | Kupė |
|---|---|
| Sėdimųjų vietų skaičius | 4 |
| Plotis | 1980mm |
| Ilgis | 4922mm |
| Aukštis | 1383mm |
| Važiuoklės bazė | 2990mm |
| Min. bagažinės talpa | 450litre |
| Priekinė ašis | 1674mm |
| Galinė ašis | 1668mm |
| Nepakrauto automobilio svoris | 1920kg |
| Maks. bagažinės talpa | 450litre |
| Variklio tipas | Benzinas |
|---|---|
| Tūris / talpa | 6262cm3 |
| Variklio galia | 690bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | to 8 000RPM |
| Sukimo momentas | 697Nm |
| Cilindrų išdėstymas | V-type |
| Cilindrų skaičius | 12 |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 5750RPM |
| Kuras | 98 RON |
|---|---|
| Maksimalus greitis | 335km/h |
| Įsibėgėjimas iki 100km/h | 3.4second |
| Degalų bako talpa | 91litre |
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 15litre |
| Priekinė važiuoklė | Independent, Double wishbone |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Independent, Multi wishbone |
| Priekiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Galiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Pavarų dėžė | Elektroninė |
|---|---|
| Varantieji ratai | Visi varantieji ratai (AWD) |
| Pavarų skaičius | 7 |
| Vidurkis | 18 litrai / 100km |
|---|
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.