Šis 4.9 MT (390 hp) variklis buvo montuojamas 1 generation Kupė kėbule, kuris Ferrari buvo gaminamas nuo 1984m. iki 1991m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 0 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Kuro sąnaudos mieste, 100km | 23.2litre |
|---|---|
| Kuro sąnaudos užmiestyje, 100km | 10litre |
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 11.4litre |
| Degalų bako talpa | 100litre |
| Su pilnu degalų baku įveikiamas atstumas | from 430 to 1 000km |
| Kuras | 95 RON |
| Maksimalus greitis | 290km/h |
| Įsibėgėjimas iki 100km/h | 5.7second |
| Tūris / talpa | 4942cm3 |
|---|---|
| Variklio galia | 390bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | from 6 300RPM |
| Sukimo momentas | 490Nm |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 4500RPM |
| Variklio tipas | Benzinas |
| Cilindrų išdėstymas | V-type |
| Įpurškimas | Purkštukai |
| Cilindrų skaičius | 12 |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 4 |
| Cilindro skersmuo | 82mm |
| Stūmoklio eiga | 78mm |
| Pavarų dėžė | Mechaninė |
|---|---|
| Pavarų skaičius | 5 |
| Varantieji ratai | Galiniai varantieji ratai |
| Sėdimųjų vietų skaičius | 2 |
|---|---|
| Ilgis | 4485mm |
| Plotis | 1975mm |
| Aukštis | 1130mm |
| Važiuoklės bazė | 2550mm |
| Priekinė ašis | 1520mm |
| Galinė ašis | 1660mm |
| Prošvaisa | 120mm |
| Nepakrauto automobilio svoris | 1700kg |
| Pakrauto automobilio svoris | 1900kg |
| Kėbulas | Kupė |
| Priekinė važiuoklė | Helical springs |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Helical springs |
| Priekiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Galiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Miestas | 27.8 litrai / 100km |
|---|---|
| Užmiestis | 12 litrai / 100km |
| Vidurkis | 13.7 litrai / 100km |
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.