Šis 4.9 MT (440 hp) variklis buvo montuojamas F512 M Kupė kėbule, kuris Ferrari buvo gaminamas nuo 1994m. iki 1996m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 0 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Kėbulas | Kupė |
|---|---|
| Sėdimųjų vietų skaičius | 2 |
| Ilgis | 4480mm |
| Plotis | 1976mm |
| Aukštis | 1135mm |
| Važiuoklės bazė | 2550mm |
| Priekinė ašis | 1532mm |
| Galinė ašis | 1644mm |
| Nepakrauto automobilio svoris | 1630kg |
| Pakrauto automobilio svoris | 1840kg |
| Variklio tipas | Benzinas |
|---|---|
| Tūris / talpa | 4943cm3 |
| Variklio galia | 440bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | from 6 750RPM |
| Įpurškimas | Purkštukai |
| Cilindrų išdėstymas | V-type |
| Cilindrų skaičius | 12 |
| Cilindro skersmuo | 82mm |
| Stūmoklio eiga | 78mm |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 4 |
| Sukimo momentas | 500Nm |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 5500RPM |
| Kuras | 95 RON |
|---|---|
| Maksimalus greitis | 315km/h |
| Įsibėgėjimas iki 100km/h | 4.7second |
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 15litre |
| Degalų bako talpa | 100litre |
| Priekinė važiuoklė | Double wishbone |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Double wishbone |
| Priekiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Galiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Pavarų dėžė | Mechaninė |
|---|---|
| Pavarų skaičius | 5 |
| Varantieji ratai | Galiniai varantieji ratai |
| Vidurkis | 18 litrai / 100km |
|---|
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.