Šis 2.0 MT (139 hp) variklis buvo montuojamas 1 generation Kupė kėbule, kuris Fiat buvo gaminamas nuo 1993m. iki 2000m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 4 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Sukimo momentas | 180Nm |
|---|---|
| Variklio tipas | Benzinas |
| Tūris / talpa | 1995cm3 |
| Variklio galia | 139bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | to 6 000RPM |
| Įpurškimas | Daugiataškis įpurškimas |
| Cilindrų išdėstymas | Linijoje |
| Cilindrų skaičius | 4 |
| Cilindro skersmuo | 84mm |
| Stūmoklio eiga | 90mm |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 4 |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 4500RPM |
| Kėbulas | Kupė |
|---|---|
| Sėdimųjų vietų skaičius | 4 |
| Ilgis | 4250mm |
| Plotis | 1766mm |
| Aukštis | 1340mm |
| Važiuoklės bazė | 2540mm |
| Priekinė ašis | 1483mm |
| Galinė ašis | 1477mm |
| Prošvaisa | 150mm |
| Min. bagažinės talpa | 295litre |
| Nepakrauto automobilio svoris | 1250kg |
| Pakrauto automobilio svoris | 1620kg |
| Maks. bagažinės talpa | 295litre |
| Kuras | 95 RON |
|---|---|
| Maksimalus greitis | 208km/h |
| Įsibėgėjimas iki 100km/h | 9.2second |
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 9litre |
| Degalų bako talpa | 60litre |
| Priekinė važiuoklė | Wishbone |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Helical springs |
| Priekiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Galiniai stabdžiai | Diskai |
| Pavarų dėžė | Mechaninė |
|---|---|
| Pavarų skaičius | 5 |
| Varantieji ratai | Priekiniai varantieji ratai |
| Vidurkis | 10.8 litrai / 100km |
|---|
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.