Šis 2.0 MT (137 hp) variklis buvo montuojamas 1 generation Liftback kėbule, kuris Fiat buvo gaminamas nuo 1985m. iki 1996m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 9 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 9.2litre |
|---|---|
| Degalų bako talpa | 65litre |
| Kuras | 95 RON |
| Maksimalus greitis | 200km/h |
| Įsibėgėjimas iki 100km/h | 10.1second |
| Tūris / talpa | 1995cm3 |
|---|---|
| Variklio galia | 137bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | from 6 000RPM |
| Sukimo momentas | 180Nm |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 4500RPM |
| Variklio tipas | Benzinas |
| Cilindrų išdėstymas | Linijoje |
| Įpurškimas | Daugiataškis įpurškimas |
| Cilindrų skaičius | 4 |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 4 |
| Cilindro skersmuo | 84mm |
| Stūmoklio eiga | 90mm |
| Pavarų dėžė | Mechaninė |
|---|---|
| Pavarų skaičius | 5 |
| Varantieji ratai | Priekiniai varantieji ratai |
| Sėdimųjų vietų skaičius | 5 |
|---|---|
| Ilgis | 4520mm |
| Plotis | 1760mm |
| Aukštis | 1435mm |
| Važiuoklės bazė | 2660mm |
| Priekinė ašis | 1496mm |
| Galinė ašis | 1488mm |
| Nepakrauto automobilio svoris | 1253kg |
| Pakrauto automobilio svoris | 1785kg |
| Min. bagažinės talpa | 500litre |
| Maks. bagažinės talpa | 900litre |
| Kėbulas | Liftback |
| Priekinė važiuoklė | Wishbone |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Spring strut |
| Priekiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Galiniai stabdžiai | Diskai |
| Vidurkis | 11 litrai / 100km |
|---|
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.