Šis 2.2 AT (147 hp) variklis buvo montuojamas 2 generation Universalas kėbule, kuris Fiat buvo gaminamas nuo 2008m. iki 2011m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 0 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Priekinė važiuoklė | Independent, MacPherson Struts |
|---|---|
| Priekiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Galinė važiuoklė | Multi wishbone |
| Galiniai stabdžiai | Diskai |
| Kuras | 95 RON |
|---|---|
| Kuro sąnaudos mieste, 100km | 13litre |
| Įsibėgėjimas iki 100km/h | 10second |
| Maksimalus greitis | 205km/h |
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 9.7litre |
| Kuro sąnaudos užmiestyje, 100km | 7.8litre |
| Degalų bako talpa | 62litre |
| Su pilnu degalų baku įveikiamas atstumas | from 480 to 790km |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 4 |
|---|---|
| Cilindrų išdėstymas | Linijoje |
| Cilindrų skaičius | 4 |
| Įpurškimas | Purkštukai |
| Sukimo momentas | 203Nm |
| Variklio tipas | Benzinas |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | to 5 800RPM |
| Variklio galia | 147bhp |
| Tūris / talpa | 2198cm3 |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 4000RPM |
| Varantieji ratai | Priekiniai varantieji ratai |
|---|---|
| Pavarų dėžė | Automatinė |
| Pavarų skaičius | 5 |
| Apsisukimo spindulys | 10.6m |
| Nepakrauto automobilio svoris | 1530kg |
|---|---|
| Galinė ašis | 1496mm |
| Maks. bagažinės talpa | 1610litre |
| Min. bagažinės talpa | 500litre |
| Priekinė ašis | 1513mm |
| Sėdimųjų vietų skaičius | 5 |
| Kėbulas | Universalas |
| Važiuoklės bazė | 2700mm |
| Aukštis | 1597mm |
| Ilgis | 4756mm |
| Plotis | 1775mm |
| Miestas | 15.6 litrai / 100km |
|---|---|
| Užmiestis | 9.4 litrai / 100km |
| Vidurkis | 11.6 litrai / 100km |
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.