Šis 2.3 TD MT (110 hp) variklis buvo montuojamas 2 generation 15 places minibus 4-doors kėbule, kuris Fiat buvo gaminamas nuo 2002m. iki 2012m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 4 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 8.4litre |
|---|---|
| Degalų bako talpa | 80litre |
| Kuras | Dyzelinas |
| Maksimalus greitis | 147km/h |
| Tūris / talpa | 2286cm3 |
|---|---|
| Variklio galia | 110bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | from 3 600RPM |
| Sukimo momentas | 270Nm |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 1800RPM |
| Variklio tipas | Dyzelinas |
| Cilindrų išdėstymas | Linijoje |
| Įpurškimas | Common Rail |
| Galios didinimas | Turbina |
| Ar yra interkūleris | Yra |
| Cilindrų skaičius | 4 |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 4 |
| Pavarų dėžė | Mechaninė |
|---|---|
| Pavarų skaičius | 5 |
| Varantieji ratai | Priekiniai varantieji ratai |
| Apsisukimo spindulys | 13.7m |
| Sėdimųjų vietų skaičius | 15 |
|---|---|
| Ilgis | 5599mm |
| Plotis | 2024mm |
| Aukštis | 2580mm |
| Važiuoklės bazė | 3700mm |
| Priekinė ašis | 1720mm |
| Galinė ašis | 1720mm |
| Nepakrauto automobilio svoris | 2445kg |
| Pakrauto automobilio svoris | 3700kg |
| Tūris / talpa | 206kg |
| Krovinių skyrius (ilgis x plotis x aukstis) | 550x1808x1881mm |
| Kėbulas | Minibus |
| Priekinė važiuoklė | Independent, MacPherson Struts, Stabilizer bar |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Spring |
| Priekiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Galiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Vidurkis | 9.7 litrai / 100km |
|---|
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.