Šis 2.0 D MT (170 hp) variklis buvo montuojamas 345 SUV kėbule, kuris Fiat buvo gaminamas nuo 2011m. iki 2017m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 3 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Sukimo momentas | 350Nm |
|---|---|
| Variklio tipas | Dyzelinas |
| Tūris / talpa | 1956cm3 |
| Variklio galia | 170bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | to 4 000RPM |
| Įpurškimas | Common Rail |
| Galios didinimas | Turbina |
| Cilindrų išdėstymas | Linijoje |
| Cilindrų skaičius | 4 |
| Cilindro skersmuo | 83mm |
| Stūmoklio eiga | 90.4mm |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 4 |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 1750up to 2 500 RPM |
| Kėbulas | SUV |
|---|---|
| Sėdimųjų vietų skaičius | 7 |
| Ilgis | 4888mm |
| Plotis | 1878mm |
| Aukštis | 1691mm |
| Važiuoklės bazė | 2890mm |
| Priekinė ašis | 1571mm |
| Galinė ašis | 1582mm |
| Maks. bagažinės talpa | 1461litre |
| Min. bagažinės talpa | 145litre |
| Nepakrauto automobilio svoris | 1949kg |
| Pakrauto automobilio svoris | 2380kg |
| Permitted road-train weight | 3480kg |
| Kuras | Dyzelinas |
|---|---|
| Maksimalus greitis | 195km/h |
| Įsibėgėjimas iki 100km/h | 11second |
| Kuro sąnaudos mieste, 100km | 8.3litre |
| Kuro sąnaudos užmiestyje, 100km | 5.3litre |
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 6.4litre |
| Degalų bako talpa | 77.6litre |
| Su pilnu degalų baku įveikiamas atstumas | from 930 to 1 460km |
| Teršalų emisijų standartas | EURO V |
| Priekinė važiuoklė | Independent, MacPherson Struts, Stabilizer bar |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Independent, Multi wishbone, Stabilizer bar |
| Priekiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Galiniai stabdžiai | Diskai |
| Pavarų dėžė | Mechaninė |
|---|---|
| Pavarų skaičius | 6 |
| Varantieji ratai | Priekiniai varantieji ratai |
| Apsisukimo spindulys | 11.6m |
| Miestas | 9.5 litrai / 100km |
|---|---|
| Užmiestis | 6.1 litrai / 100km |
| Vidurkis | 7.4 litrai / 100km |
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.