Šis 2.4 D AT 4WD (154 hp) variklis buvo montuojamas 1 generation Pickup kėbule, kuris Fiat buvo gaminamas nuo 2016m. iki 2017m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 2 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Degalų bako talpa | 75litre |
|---|---|
| Kuras | Dyzelinas |
| Teršalų emisijų standartas | EURO V |
| Maksimalus greitis | 174km/h |
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 6.4litre |
| Tūris / talpa | 2442cm3 |
|---|---|
| Variklio galia | 154bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | to 3 500RPM |
| Sukimo momentas | 380Nm |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 1500up to 2 500 RPM |
| Variklio tipas | Dyzelinas |
| Cilindrų išdėstymas | Linijoje |
| Įpurškimas | Common Rail |
| Galios didinimas | Turbina |
| Cilindrų skaičius | 4 |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 4 |
| Pavarų dėžė | Automatinė |
|---|---|
| Pavarų skaičius | 5 |
| Varantieji ratai | Visi varantieji ratai (AWD) |
| Sėdimųjų vietų skaičius | 5 |
|---|---|
| Ilgis | 5205mm |
| Plotis | 1785mm |
| Aukštis | 1775mm |
| Važiuoklės bazė | 3000mm |
| Prošvaisa | 205mm |
| Nepakrauto automobilio svoris | 1930kg |
| Pakrauto automobilio svoris | 2850kg |
| Tūris / talpa | 920kg |
| Krovinių skyrius (ilgis x plotis x aukstis) | 1520x1470mm |
| Kėbulas | Pickup |
| Priekinė važiuoklė | Independent, Lever, Dampers, Spring, Stabilizer bar |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Dependent, Spring, Dampers |
| Priekiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Galiniai stabdžiai | Būgnai |
| Vidurkis | 7.4 litrai / 100km |
|---|
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.