Šis 1.1 MT (54 hp) variklis buvo montuojamas 1 generation [Restyling] Hečbekas kėbule, kuris Fiat buvo gaminamas nuo 1986m. iki 2002m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 5 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Kuro sąnaudos mieste, 100km | 6.9litre |
|---|---|
| Kuro sąnaudos užmiestyje, 100km | 4.4litre |
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 5.3litre |
| Degalų bako talpa | 40litre |
| Su pilnu degalų baku įveikiamas atstumas | from 580 to 910km |
| Kuras | 92 RON |
| Maksimalus greitis | 140km/h |
| Įsibėgėjimas iki 100km/h | 14.9second |
| Tūris / talpa | 1108cm3 |
|---|---|
| Variklio galia | 54bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | to 5 000RPM |
| Sukimo momentas | 88Nm |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 2750RPM |
| Variklio tipas | Benzinas |
| Cilindrų išdėstymas | Linijoje |
| Įpurškimas | Daugiataškis įpurškimas |
| Cilindrų skaičius | 4 |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 2 |
| Pavarų dėžė | Mechaninė |
|---|---|
| Pavarų skaičius | 5 |
| Varantieji ratai | Priekiniai varantieji ratai |
| Apsisukimo spindulys | 9.4m |
| Sėdimųjų vietų skaičius | 5 |
|---|---|
| Ilgis | 3411mm |
| Plotis | 1501mm |
| Aukštis | 1420mm |
| Važiuoklės bazė | 2159mm |
| Priekinė ašis | 1260mm |
| Galinė ašis | 1260mm |
| Prošvaisa | 140mm |
| Nepakrauto automobilio svoris | 690kg |
| Pakrauto automobilio svoris | 1150kg |
| Min. bagažinės talpa | 269litre |
| Maks. bagažinės talpa | 269litre |
| Kėbulas | Hečbekas |
| Priekinė važiuoklė | Helical springs |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Helical springs |
| Priekiniai stabdžiai | Diskai |
| Galiniai stabdžiai | Būgnai |
| Miestas | 8.3 litrai / 100km |
|---|---|
| Užmiestis | 5.3 litrai / 100km |
| Vidurkis | 6.4 litrai / 100km |
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.