Šis 0.8 MT (34 hp) variklis buvo montuojamas 1 generation Hečbekas kėbule, kuris Fiat buvo gaminamas nuo 1980m. iki 1986m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 1 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Kėbulas | Hečbekas |
|---|---|
| Sėdimųjų vietų skaičius | 5 |
| Ilgis | 3408mm |
| Plotis | 1494mm |
| Aukštis | 1420mm |
| Važiuoklės bazė | 2159mm |
| Priekinė ašis | 1263mm |
| Galinė ašis | 1265mm |
| Prošvaisa | 130mm |
| Nepakrauto automobilio svoris | 715kg |
| Pakrauto automobilio svoris | 1115kg |
| Min. bagažinės talpa | 270litre |
| Maks. bagažinės talpa | 630litre |
| Variklio tipas | Benzinas |
|---|---|
| Tūris / talpa | 843cm3 |
| Variklio galia | 34bhp |
| Cilindrų išdėstymas | Linijoje |
| Cilindrų skaičius | 4 |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | to 5 800RPM |
| Sukimo momentas | 59Nm |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 2800RPM |
| Įpurškimas | Carburetor |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 2 |
| Cilindro skersmuo | 70mm |
| Stūmoklio eiga | 64mm |
| Pavarų dėžė | Mechaninė |
|---|---|
| Pavarų skaičius | 5 |
| Varantieji ratai | Priekiniai varantieji ratai |
| Apsisukimo spindulys | 9m |
| Maksimalus greitis | 125km/h |
|---|---|
| Įsibėgėjimas iki 100km/h | 23.2second |
| Kuro sąnaudos mieste, 100km | 6.8litre |
| Kuro sąnaudos užmiestyje, 100km | 4.6litre |
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 5.2litre |
| Degalų bako talpa | 30litre |
| Su pilnu degalų baku įveikiamas atstumas | from 440 to 650km |
| Kuras | 95 RON |
| Priekinė važiuoklė | Helical springs |
|---|---|
| Priekiniai stabdžiai | Diskai |
| Galinė važiuoklė | Helical springs |
| Galiniai stabdžiai | Būgnai |
| Miestas | 8.2 litrai / 100km |
|---|---|
| Užmiestis | 5.5 litrai / 100km |
| Vidurkis | 6.2 litrai / 100km |
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.