Šis 1.2 MT (80 hp) variklis buvo montuojamas 2 generation Hečbekas kėbule, kuris Fiat buvo gaminamas nuo 1999m. iki 2003m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 4 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Sukimo momentas | 114Nm |
|---|---|
| Variklio tipas | Benzinas |
| Tūris / talpa | 1242cm3 |
| Variklio galia | 80bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | from 5 000RPM |
| Įpurškimas | Purkštukai |
| Cilindrų išdėstymas | Linijoje |
| Cilindrų skaičius | 4 |
| Cilindro skersmuo | 70mm |
| Stūmoklio eiga | 78mm |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 4 |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 4000RPM |
| Kėbulas | Hečbekas |
|---|---|
| Sėdimųjų vietų skaičius | 5 |
| Ilgis | 3800mm |
| Plotis | 1660mm |
| Aukštis | 1480mm |
| Važiuoklės bazė | 2460mm |
| Priekinė ašis | 1398mm |
| Galinė ašis | 1392mm |
| Prošvaisa | 150mm |
| Maks. bagažinės talpa | 1080litre |
| Min. bagažinės talpa | 264litre |
| Nepakrauto automobilio svoris | 920kg |
| Pakrauto automobilio svoris | 1430kg |
| Kuras | 95 RON |
|---|---|
| Maksimalus greitis | 172km/h |
| Įsibėgėjimas iki 100km/h | 11second |
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 6litre |
| Degalų bako talpa | 47litre |
| Priekinė važiuoklė | Wishbone |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Helical springs |
| Priekiniai stabdžiai | Diskai |
| Galiniai stabdžiai | Būgnai |
| Pavarų dėžė | Mechaninė |
|---|---|
| Pavarų skaičius | 5 |
| Varantieji ratai | Priekiniai varantieji ratai |
| Apsisukimo spindulys | 9m |
| Vidurkis | 7.2 litrai / 100km |
|---|
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.