Šis 2.0 MultiJet MT SWB H1 27 (120 hp) variklis buvo montuojamas 2 generation Combi van 4-doors kėbule, kuris Fiat buvo gaminamas nuo 2007m. iki 2017m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 1 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Kuro sąnaudos mieste, 100km | 8.8litre |
|---|---|
| Kuro sąnaudos užmiestyje, 100km | 6.5litre |
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 7.3litre |
| Degalų bako talpa | 80litre |
| Su pilnu degalų baku įveikiamas atstumas | from 910 to 1 230km |
| Kuras | Dyzelinas |
| Teršalų emisijų standartas | EURO IV |
| Maksimalus greitis | 160km/h |
| Įsibėgėjimas iki 100km/h | 12.8second |
| Tūris / talpa | 1997cm3 |
|---|---|
| Variklio galia | 120bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | to 4 000RPM |
| Sukimo momentas | 300Nm |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 2000RPM |
| Variklio tipas | Dyzelinas |
| Cilindrų išdėstymas | Linijoje |
| Įpurškimas | Common Rail |
| Galios didinimas | Turbina |
| Ar yra interkūleris | Yra |
| Cilindrų skaičius | 4 |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 4 |
| Cilindro skersmuo | 85mm |
| Stūmoklio eiga | 88mm |
| Pavarų dėžė | Mechaninė |
|---|---|
| Pavarų skaičius | 6 |
| Varantieji ratai | Priekiniai varantieji ratai |
| Apsisukimo spindulys | 12.2m |
| Sėdimųjų vietų skaičius | 8 |
|---|---|
| Ilgis | 4805mm |
| Plotis | 1895mm |
| Aukštis | 1980mm |
| Važiuoklės bazė | 3000mm |
| Priekinė ašis | 1574mm |
| Galinė ašis | 1574mm |
| Nepakrauto automobilio svoris | 1977kg |
| Pakrauto automobilio svoris | 2759kg |
| Tūris / talpa | 782kg |
| Permitted road-train weight | 4759kg |
| Krovinių skyrius (ilgis x plotis x aukstis) | 1230x1600x1449mm |
| Loading height | 562mm |
| Kėbulas | Van |
| Priekinė važiuoklė | Independent, MacPherson Struts, Stabilizer bar |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | semi dependent, Torsion beam, Panhard pull, Dampers, Spring |
| Priekiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Galiniai stabdžiai | Diskai |
| Miestas | 10.1 litrai / 100km |
|---|---|
| Užmiestis | 7.5 litrai / 100km |
| Vidurkis | 8.4 litrai / 100km |
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.