Šis 2.0 MT 4x4 (135 hp) variklis buvo montuojamas 1 generation [Restyling] Hečbekas kėbule, kuris Fiat buvo gaminamas nuo 2009m. iki 2012m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 3 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Kėbulas | Hečbekas |
|---|---|
| Sėdimųjų vietų skaičius | 5 |
| Ilgis | 4115mm |
| Plotis | 1755mm |
| Aukštis | 1620mm |
| Važiuoklės bazė | 2500mm |
| Priekinė ašis | 1495mm |
| Galinė ašis | 1495mm |
| Prošvaisa | 190mm |
| Maks. bagažinės talpa | 670litre |
| Min. bagažinės talpa | 270litre |
| Nepakrauto automobilio svoris | 1335kg |
| Variklio tipas | Dyzelinas |
|---|---|
| Tūris / talpa | 1956cm3 |
| Variklio galia | 135bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | to 3 500RPM |
| Įpurškimas | Common Rail |
| Galios didinimas | Turbina |
| Cilindrų išdėstymas | Linijoje |
| Cilindrų skaičius | 4 |
| Cilindro skersmuo | 83mm |
| Stūmoklio eiga | 90.4mm |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 4 |
| Sukimo momentas | 320Nm |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 1500RPM |
| Kuras | Dyzelinas |
|---|---|
| Maksimalus greitis | 180km/h |
| Įsibėgėjimas iki 100km/h | 11.2second |
| Kuro sąnaudos mieste, 100km | 7litre |
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 5.4litre |
| Degalų bako talpa | 50litre |
| Kuro sąnaudos užmiestyje, 100km | 4.6litre |
| Su pilnu degalų baku įveikiamas atstumas | from 710 to 1 090km |
| Priekinė važiuoklė | Independent, MacPherson Struts, Stabilizer bar |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | semi dependent, Beam, Stabilizer bar |
| Priekiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Galiniai stabdžiai | Diskai |
| Pavarų dėžė | Mechaninė |
|---|---|
| Pavarų skaičius | 6 |
| Varantieji ratai | Visi varantieji ratai (AWD) |
| Apsisukimo spindulys | 11m |
| Miestas | 8 litrai / 100km |
|---|---|
| Užmiestis | 5.3 litrai / 100km |
| Vidurkis | 6.2 litrai / 100km |
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.