Šis 1.6 MT (103 hp) variklis buvo montuojamas 1 generation Sedanas kėbule, kuris Fiat buvo gaminamas nuo 1997m. iki 2001m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 3 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 7.6litre |
|---|---|
| Degalų bako talpa | 48litre |
| Kuras | 95 RON |
| Maksimalus greitis | 186km/h |
| Įsibėgėjimas iki 100km/h | 10.2second |
| Tūris / talpa | 1581cm3 |
|---|---|
| Variklio galia | 103bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | from 5 500RPM |
| Sukimo momentas | 140Nm |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 4500RPM |
| Variklio tipas | Benzinas |
| Cilindrų išdėstymas | Linijoje |
| Įpurškimas | Daugiataškis įpurškimas |
| Cilindrų skaičius | 4 |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 4 |
| Pavarų dėžė | Mechaninė |
|---|---|
| Pavarų skaičius | 5 |
| Varantieji ratai | Priekiniai varantieji ratai |
| Sėdimųjų vietų skaičius | 5 |
|---|---|
| Ilgis | 4100mm |
| Plotis | 1620mm |
| Aukštis | 1440mm |
| Važiuoklės bazė | 2360mm |
| Priekinė ašis | 1388mm |
| Galinė ašis | 1378mm |
| Prošvaisa | 140mm |
| Nepakrauto automobilio svoris | 1050kg |
| Min. bagažinės talpa | 500litre |
| Maks. bagažinės talpa | 500litre |
| Kėbulas | Sedanas |
| Priekinė važiuoklė | Wishbone |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Trailing arms |
| Priekiniai stabdžiai | Diskai |
| Galiniai stabdžiai | Būgnai |
| Vidurkis | 9.1 litrai / 100km |
|---|
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.