Šis 5.8 AT (200 hp) variklis buvo montuojamas 5 generation SUV kėbule, kuris Ford buvo gaminamas nuo 1992m. iki 1998m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 7 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Kėbulas | SUV |
|---|---|
| Sėdimųjų vietų skaičius | 5 |
| Ilgis | 4663mm |
| Plotis | 2009mm |
| Aukštis | 1892mm |
| Važiuoklės bazė | 2659mm |
| Priekinė ašis | 1654mm |
| Galinė ašis | 1636mm |
| Maks. bagažinės talpa | 917litre |
| Min. bagažinės talpa | 917litre |
| Nepakrauto automobilio svoris | 2050kg |
| Variklio tipas | Benzinas |
|---|---|
| Tūris / talpa | 5766cm3 |
| Variklio galia | 200bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | from 3 800RPM |
| Įpurškimas | Daugiataškis įpurškimas |
| Cilindrų išdėstymas | V-type |
| Cilindrų skaičius | 8 |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 2 |
| Sukimo momentas | 407Nm |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 2800RPM |
| Kuras | 80 RON |
|---|---|
| Degalų bako talpa | 121litre |
| Kuro sąnaudos mieste, 100km | 16litre |
| Kuro sąnaudos užmiestyje, 100km | 12litre |
| Su pilnu degalų baku įveikiamas atstumas | from 760 to 1 010km |
| Priekinė važiuoklė | A few levers and rods |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Spring |
| Priekiniai stabdžiai | Diskai |
| Galiniai stabdžiai | Būgnai |
| Pavarų dėžė | Automatinė |
|---|---|
| Varantieji ratai | Galiniai varantieji ratai |
| Pavarų skaičius | 4 |
| Miestas | 19.2 litrai / 100km |
|---|---|
| Užmiestis | 14.4 litrai / 100km |
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.