Šis 2.0 LPG MT (145 hp) variklis buvo montuojamas 1 generation [Restyling] Minivenas kėbule, kuris Ford buvo gaminamas nuo 2007m. iki 2010m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 11 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Kuro sąnaudos mieste, 100km | 9.9litre |
|---|---|
| Kuro sąnaudos užmiestyje, 100km | 5.5litre |
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 7.2litre |
| Degalų bako talpa | 55litre |
| Su pilnu degalų baku įveikiamas atstumas | from 560 to 1 000km |
| Kuras | 95 RON, CNG |
| Teršalų emisijų standartas | EURO IV |
| Maksimalus greitis | 203km/h |
| Įsibėgėjimas iki 100km/h | 9.8second |
| Tūris / talpa | 1999cm3 |
|---|---|
| Variklio galia | 145bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | to 6 000RPM |
| Sukimo momentas | 185Nm |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 4500RPM |
| Variklio tipas | Gasoline, CNG |
| Cilindrų išdėstymas | Linijoje |
| Įpurškimas | Daugiataškis įpurškimas |
| Cilindrų skaičius | 4 |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 4 |
| Cilindro skersmuo | 87.5mm |
| Stūmoklio eiga | 83.1mm |
| Pavarų dėžė | Mechaninė |
|---|---|
| Pavarų skaičius | 5 |
| Varantieji ratai | Priekiniai varantieji ratai |
| Apsisukimo spindulys | 10.7m |
| Sėdimųjų vietų skaičius | 5 |
|---|---|
| Ilgis | 4372mm |
| Plotis | 1825mm |
| Aukštis | 1588mm |
| Važiuoklės bazė | 2640mm |
| Priekinė ašis | 1535mm |
| Galinė ašis | 1531mm |
| Prošvaisa | 160mm |
| Nepakrauto automobilio svoris | 1464kg |
| Pakrauto automobilio svoris | 1925kg |
| Tūris / talpa | 461kg |
| Min. bagažinės talpa | 550litre |
| Maks. bagažinės talpa | 1620litre |
| Kėbulas | Minivenas |
| Priekinė važiuoklė | Independent, MacPherson Struts, Spring, Stabilizer bar |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Independent, Multi wishbone, Spring, Stabilizer bar |
| Priekiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Galiniai stabdžiai | Diskai |
| Miestas | 11.9 litrai / 100km |
|---|---|
| Užmiestis | 6.6 litrai / 100km |
| Vidurkis | 8.6 litrai / 100km |
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.