Šis 2.0i MT GL (125 hp) variklis buvo montuojamas 2 generation Sedanas kėbule, kuris Ford buvo gaminamas nuo 1998m. iki 2000m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 2 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 8litre |
|---|---|
| Degalų bako talpa | 55litre |
| Kuras | 95 RON |
| Tūris / talpa | 1988cm3 |
|---|---|
| Variklio galia | 125bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | to 5 500RPM |
| Sukimo momentas | 176Nm |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 4000RPM |
| Variklio tipas | Benzinas |
| Cilindrų išdėstymas | Linijoje |
| Įpurškimas | Daugiataškis įpurškimas |
| Cilindrų skaičius | 4 |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 4 |
| Cilindro skersmuo | 84mm |
| Stūmoklio eiga | 87mm |
| Pavarų dėžė | Mechaninė |
|---|---|
| Pavarų skaičius | 5 |
| Varantieji ratai | Priekiniai varantieji ratai |
| Sėdimųjų vietų skaičius | 5 |
|---|---|
| Ilgis | 4671mm |
| Plotis | 1755mm |
| Aukštis | 1384mm |
| Važiuoklės bazė | 2704mm |
| Priekinė ašis | 1504mm |
| Galinė ašis | 1486mm |
| Nepakrauto automobilio svoris | 1257kg |
| Min. bagažinės talpa | 255litre |
| Maks. bagažinės talpa | 255litre |
| Kėbulas | Sedanas |
| Priekinė važiuoklė | Strut |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Helical springs |
| Priekiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Galiniai stabdžiai | Būgnai |
| Vidurkis | 9.6 litrai / 100km |
|---|
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.